۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۴

موجودیت رژیم صهیونیستی با انسانیت در تضاد است

موجودیت رژیم صهیونیستی با انسانیت در تضاد است
یک فعال فرهنگی قزوینی با اشاره به اینکه موجودیت رژیم صهیونیستی با انسانیت در تضاد است، بیان کرد: فعالیت‌های روز جهانی قدس به علت شیوع کرونا در سال جاری، تحت تأثیر قرار می‌گیرد و باید با ابزاری جدید، نفرت خود را از صهیونیسم اعلام کنیم و من باور دارم که نه‌تنها در نسل‌های جدید، این نفرت کاهش پیدا نکرده است بلکه روزبه‌روز شاهد افزایش آن هستیم.

حامد کبودوند، فعال فرهنگی قزوینی و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین، در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: دشمن در خصومت با ایران، از هیچ خباثتی کوتاهی نمی‌کند و همه توان خود را به کار گرفته است؛ در همین راستا می‌توان به ترور تنی چند از فعالان عرصه‌ علم و دانش کشورمان اشاره کرد؛ شهدایی هسته‌ای کشورمان، هدفی جز خدمت به بشریت نداشتند و فعالیت آنان در حوزه انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای بود.

این فعال فرهنگی خاطرنشان کرد: تشکیل القاعده، داعش و طالبان با حمایت‌های رژیم صهیونیستی در منطقه، حاکی از اقدامات فتنه‌انگیز این رژیم جعلی است؛ هر انسان آزاده‌ و منطقی با دیدن این وقایع، ضرورت ابراز انزجار از این رژیم منحوس و حرکت در مسیر گفتمان مقاومت را احساس خواهد کرد.

وی تشریح کرد: جریان صهیون به غیر از خود، همه فرزندان بشر را حیوان برمی‌شمارد و به‌راحتی نسبت به قتل‌عام زنان و کودکان اقدام می‌کند؛ همواره انسان‌های آزاده‌ در سرتاسر عالم، از این رژیم کودک کش و این تفکر وحشتناک اعلام برائت می‌کنند.

کبودوند با اشاره به اینکه موجودیت رژیم صهیونیستی با انسانیت در تضاد است، بیان کرد: فعالیت‌های روز جهانی قدس به علت شیوع کرونا در سال جاری، تحت تأثیر قرار می‌گیرد و باید با ابزاری جدید، نفرت خود را از صهیونیسم اعلام کنیم و من باور دارم که نه‌تنها در نسل‌های جدید، این نفرت کاهش پیدا نکرده است بلکه روزبه‌روز شاهد افزایش آن هستیم.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :نسل جدید
منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

    website tracking