۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۳

توقیف ۴ خودروی مظنون به احتکار در چالوس

توقیف ۴ خودروی مظنون به احتکار در چالوس
۴ خودروی فاقد پلاک و مظنون به احتکار در شهرستان چالوس توقیف شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،حسینقلی قوانلو رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان کشف ۴ خودروی صفر کیلومتر و فاقد پلاک، مظنون به احتکار در شهرستان چالوس، گفت:این تعداد خودرو با همکاری دادستانی و نیروی انتظامی شهرستان چالوس با بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت این شهرستان در یکی از پارکینگ‌های عمومی چالوس کشف و توقیف شده است.

او افزود:متاسفانه در ماه‌های اخیر برخی از افراد سودجو خودرو‌های صفر کیلومتر را با هدف افزایش قیمت و بر هم زدن تعادل بازار دپو کرده که این عمل احتکار محسوب شده و با متخلفین برخورد قانونی لازم خواهد شد.

قوانلو با تذکر به متصدیان پارکینگ‌ها گفت:با هرگونه نگهداری خودرو‌های صفر کیلومتر فاقد پلاک در چارچوب ضوابط تعزیری و قضایی برخورد خواهد شد. بیشتر بخوانید: محتکران در امان نخواهند بود
رییس سازمان صمت مازندران گفت:نصب پلاک بر روی خودرو‌های صفر کیلومتر الزامی بوده و در صورت مشاهده هر گونه خودروی فاقد پلاک، این خودرو‌ها با هماهنگی‌های که از قبل انجام شده توسط پلیس راهور توقیف خواهد شد.

قوانلو از شهروندان مازندرانی تقاضا کرد در صورت مشاهده هرگونه احتکار، گرانفروشی، عدم عرضه کالا، عدم صدور فاکتور مراتب را به تلفن ۱۲۴ اعلام نمایند.

کلیدواژه ها :صفر
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

website tracking