۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۱

مدیرکل زندان های استان زنجان:

یک میلیارد تومان برای آزادی زندانیان در زنجان جمع آوری شده است

یک میلیارد تومان برای آزادی زندانیان در زنجان جمع آوری شده است
زنجان-مدیرکل زندان های استان زنجان، گفت: یک میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در استان زنجان جمع آوری شده است.

محمد جوادی در گفتگو با خبرنگار مهر، به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در استان زنجان اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از یک میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در استان زنجان جمع آوری شده است.

وی با بیان اینکه در زندان‌های استان زنجان ۱۱۱ نفر زندانی غیر عمد وجود دارد، گفت: این زندانیان بدهی مالی، نفقه، حوادث کارگاهی، و تصادفات و دیه داشته و در زندان می‌باشند و تا پایان ماه مبارک رمضان با برنامه ریزی همه این زندانیان آزاد می‌شوند.

مدیرکل زندان‌های استان زنجان، با بیان اینکه آزادی زندانیان جرایم غیر عمد اولویت بندی شده و زندانیان که بدهی ۲۰ تا ۴۰ میلیون دارند در وهله اول آزاد می‌شوند، ابراز کرد: شماره حساب ۰۲۲۴۱۳۷۳۹۷۰۰۶ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۳۶۲۶ نزد بانک ملی بنام ستاد دیه استان برای جمع آوری کمک‌های مردمی برای آزادی جرائم غیر عمد در جشن گلر یزان امسال پیش بینی شده است.

جوادی تاکید کرد: جشن گلریزان به صورت مچازی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و امسال با توجه به شیوع بیماری کرو نا و مقابله با این بیماری جشن گلریزان امسال به صورت مجازی برگزار می‌شود ولی رسانه‌ها در این زمینه اطلاع رسانی خوبی را داشتند.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking