۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۱

فرماندار شهرستان آوج:

مدیران موفق منتظر تماس و دستور از سوی مقامات مافوق نمی مانند

مدیران موفق منتظر تماس و دستور از سوی مقامات مافوق نمی مانند
قزوین- فرماندار شهرستان آوج گفت: مدیران موفق و مردمی؛ منتظر تماس، دستور و صورتجلسه از سوی مقامات مافوق نمی‌مانند.

به گزارش خبرنگار مهر، نصرت اله علیرضایی صبح پنجشنبه در جلسه شورای ترافیک شهرستان اظهار کرد: مدیران ادارات قبل از طرح مسائل و بیان انتظارات در جلسات باید راسا" در برای رفع مشکلات اقدام کنند تا کار به تشکیل جلسه و تنظیم صورتجلسه و مصوبات کشیده نشود.

وی افزود: درجه مسئولیت پذیری مدیران در انجام تعهدات و مأموریت‌ها متفاوت است و مدیران موفق و مردمی؛ مدیرانی هستند که منتظر تماس، دستور و مصوبات از سوی دستگاه‌ها و مقامات بالادستی نیستند.

فرماندار شهرستان آوج گفت: فضای کار در شهرستان باید فضایی توأم با تعامل و همدلی بین دستگاه‌ها و بخص خصوصی باشد و هرگونه اختلاف نظر قبل از طرح و پیگیری از طریق دستگاه‌های قضائی باید با محوریت فرمانداری حل و فصل شود تا فضای کار به سمت تنش و تقابل بین ادارات و بخش خصوصی کشیده نشود.

وی افزود: تنش و تقابل بین دستگاه‌ها نتیجه‌ای جز وقفه در مسیر خدمت رسانی به مردم و هدر رفت منابع و امکانات و انرژی‌ها ندارد.

فرماندار شهرستان آوج گفت: پیگیری اجرای طرح تعریض گردنه آوج، میدان ورودی شهر آوج، اصلاح بلوار اصلی شهر، ساماندهی سه راهی کلنجین تا ورودی شهر آبگرم، تسریع در مرمت و مقاوم سازی پل شوراب، مرمت و بهسازی راه روستایی شوراب به سعید آباد و آسفالت بلوار حصار ولیعصر از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه طرح و تصمیمات لازم در خصوص آنها اتخاذ شد.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking