۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۷

آتش‌سوزی در بوکان یک میلیارد ریال خسارت برجای گذاشت

آتش‌سوزی در بوکان یک میلیارد ریال خسارت برجای گذاشت
مهاباد- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: آتش سوزی در یک منزل مسکونی واقع در طبقه چهارم آپارتمان‌های «زیبا کنار» مسکن مهر این شهرستان یک میلیارد ریال خسارت به بار آورد.

سیدفواد هاشمی روز پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آتش‌نشانان ایستگاه شماره یک فلکه قدس این شهرستان در پی تماس تلفنی مردمی مبنی بر آتش سوزی در واحدهای مسکن مهر، جهت اطفای حریق بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی با اشاره به اینکه از مجموع خسارت‌ها ۲۰۰ میلیون ریال مربوط به خسارت ساختمان بوده، ادامه داد: در این آتش‌سوزی تمامی وسائل این منزل مسکونی تخریب شد.

وی افزود: حادثه در طبقه چهارم آپارتمان مسکن مهر در حالی رخ داد که هیچ کدام از اعضای آن واحد مسکونی در منزل نبوده و آتش‌نشانان با بازکردن درب منزل و قطع انشعاب گاز توانستند کانون حریق را که در آشپزخانه آن واحد بوده پیدا کرده و بلافاصله حریق را مهار و از گسترش خسارات بیشتر به دیگر واحدهای مجاور جلوگیری کنند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان از نبود نردبان هیدرولیک ۳۰ متری در سازمان آتش‌نشانی انتقاد کرد و افزود: اگر آتش‌نشانی به این دستگاه مجهز بود، شاید منزل کمتر دچار خسارت می‌شد.

چهار ایستگاه آتش‌نشانی با ۴۰ نفر نیرو در بوکان در حال خدمات‌رسانی به شهروندان است.

کلیدواژه ها :آتش نشانی مسکن مهر
منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking