۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۶

آغازفعالیت موزه‌های استان همدان از سوم خرداد

آغازفعالیت موزه‌های استان همدان از سوم خرداد
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان از آغاز به کار موزه‌های این استان در سوم خرداد ماه امسال خبرداد.

آغازفعالیت موزه‌های استان همدان از سوم خردادمالمیرمدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان، در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ با اشاره به اینکه موزه‌های استان از سوم خرداد سالجاری فعالیت خود را آغاز می‌کنند افزود: با نظر مساعد استاندار، تمامی موزه‌های استان از روز شنبه سوم خرداد فعالیت‌های خود را از سر خواهند گرفت.

او ادامه داد: به منظور حفظ سلامتی مردم، همه موزه‌ها و اماکن گردشگری استان موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی شده و به این منظور با مراکزی که پروتکل‌ها را رعایت نکنند برخورد خواهد شد.

از آغاز فعالیت غار علیصدر و دهکده گنج نامه به عنوان دو مرکز مهم گردشگری استان خبر داد و اظهار داشت: پروتکل‌های بهداشتی ویژه‌ای برای فعالیت این دو مجموعه در نظر گرفته شده است که باید با دقت اجرا شود.

مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان ابراز داشت: در حال حاضر تبلیغاتی برای حضور مسافران به همدان انجام نخواهد شد، اما همه اماکن گردشگری استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به مسافران خدمات ارائه خواهند داد.

مالمیر گفت: تمامی هتل‌ها و اماکن رسمی دارای مجوز از ابتدای خرداد ماه میزبان مسافران خواهند بود و با خانه‌مسافر‌های غیرمجاز و کارتن به دست‌ها برخورد خواهد شد.

این مسئول اضافه کرد: به منظور حفظ سلامت مردم نصب هرگونه چادر در پارک‌ها و تفرجگاه‌های استان همدان توسط مسافران ممنوع است.

مالمیر از آمادگی این اداره کل برای رسیدگی به شکایت‌های مردمی در زمینه خدمات ارائه شده در بخش‌های مختلف گردشگری خبر داد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

    website tracking