۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۳

حمایت نیکوکار ایرانی خارج کشور از ۱۰۰ فرزند یتیم

حمایت نیکوکار ایرانی خارج کشور از ۱۰۰ فرزند یتیم
نیکوکار ایرانی خارج کشور از ۱۰۰ فرزند یتیم چهارمحال و بختیاری حمایت می‌کند.

حمایت نیکوکار ایرانی خارج کشور از ۱۰۰ فرزند یتیمبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، نصیر محمودی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با شب‌های قدر یک ایرانی نیکوکار مقیم خارج از کشور حمایت از ۱۰۰ فرزند یتیم را برعهده گرفته است.

او افزود: حمایت از ایتام و فرزندان محسنین آثار و برکات فراوانی در زندگی نیکوکاران دارد.

محمودی با بیان اینکه می‌توان ماهیانه با پرداخت هر میزان مبلغی بخشی از مشکلات اقتصادی ایتام و فرزندان محسنین را برطرف کرد اظهار داشت: در مجموع پنج هزار و ۱۰۰ یتیم و فرزند محسنین استان در سامانه اکرام ایتام و محسنین ثبت نام شده‌اند که بیش از ۱۳ هزار حامی از آن‌ها حمایت می‌کند.

او با تشریح روش‌های الکترونیکی حمایت از ایتام و فرزندان محسنین اضافه کرد: نیکوکاران می‌توانند عدد یک را به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ پیامک کنند که در کمترین زمان ممکن با آن‌ها تماس گرفته می‌شود.

محمودی گفت: نیکوکاران علاقمند به مشارکت در «طرح محسنین» و «اکرام ایتام» می‌توانند با مراجعه به سایت mohsenin.ir و emdad.ir/ekram یا ادارات کمیته امداد در سطح استان در این طرح ثبت‌نام و با پرداخت ماهیانه حداقل ۵۰ هزار تومان سهمی در رشد و بالندگی این خانواده‌ها داشته باشند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking