۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۳۱

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان:

مدارس صدرا به دنبال تحقق جامعه اسلامی و انقلابی آرمان‌خواه هستند

مدارس صدرا به دنبال تحقق جامعه اسلامی و انقلابی آرمان‌خواه هستند
اهواز - مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: مدارس معارف اسلامی صدرا به دنبال تحقق جامعه اسلامی و انقلابی آرمان‌خواه و عادلانه بوده و در این راه پیش قدم هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدمهدی نبی زاده شامگاه چهارشنبه در آئین گرامیداشت مقام معلم و تقدیر از مجموعه کارکنان مدارس معارف اسلامی صدرای ولایت در استان با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و مدیرکل آموزش‌وپرورش استان خوزستان ضمن تأکید بر پاسداشت مقام شامخ معلم و ضرورت تکریم این ایام اظهار کرد: معلم منّت خدای متعال است بر جامعه و بر مردم؛ بنابراین ارزشی که در شغل معلمی نهفته است به اندازه‌ای متعالی ست که به مصداق جمله معروف «من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق» باید قدردان این عزیزان بود.

وی با اشاره بر رسالت خطیر و ارزشمند مدارس معارف اسلامی در راستای بیانات مؤثر مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد جامعه اسلامی و انقلابی عادلانه و آرمان‌خواه عنوان کرد: به حمدالله مدارس معارف اسلامی با هدف کمک به تحقق این چشم‌انداز تأسیس و در رسیدن به این آرمان پیش‌قدم هستند.

حجت‌الاسلام نبی زاده در ادامه تصریح کرد: آنچه در این میان با اهمیت جلوه می‌کند، قدردانی و قدرشناسی از معلمان و مجموعه زحمتکشان مدارس معارف اسلامی است که در فضای حساس و خطیر هجمه‌های فرهنگی به کار تعلیم و تربیت اسلامی آینده‌سازان این سرزمین همت می‌گمارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان عنوان کرد: به همین منظور و مقارن با فرارسیدن ایام گرامیداشت مقام معلم، ترتیبی اتخاذ شد تا اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان به عنوان میزبان و مجری تقدیر از مجموعه مدارس صدرای استان، تصمیمات لازم را در دستور کار خود قرار دهد.

وی گفت: طبق گزارش آماری کسب‌شده از مدارس صدرای ولایت در این استان مقرر شد؛ ضمن تهیه هدایای نقدی در قالب کارت هدیه، نسبت به صدور لوح سپاس برای کلیه شاغلان در این مدارس با همکاری اداره کل آموزش‌وپرورش خوزستان اقدام شود که خوشبختانه در کمترین زمان ممکن میسر شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان افزود: همچنین ضمن انجام تمهیدات لازم در ارسال به موقع هدایای مذکور به مدارس صدرا در هشت شهرستان، مقرر شد تا با هماهنگی رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی در این شهرستان‌ها، به نحو شایسته و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نسبت به تقدیر و اهدای هدایا به کارکنان مدارس معارف اسلامی اقدام شود.

کلیدواژه ها :معلم
منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

    website tracking