۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۰۵

فراخوان بازگشت ۴۲۵ هزار خودرو به شرکت FCA به دلیل وجود مشکل در برف پاک کن

فراخوان بازگشت ۴۲۵ هزار خودرو به شرکت FCA به دلیل وجود مشکل در برف پاک کن
شرکت FCA به تازگی اعلام کرد که مالکان دو خودرو Jeep Compass SUVs و Ram 1500 برای تعمیر برف پاک کن باید به این شرکت مراجعه کنند.

فراخوان بازگشت ۴۲۵ هزار خودرو به شرکت FCA به دلیل وجود مشکل در برف پاک کنبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت هلدینگ فیات کرایسلر به تازگی اعلام کرده است که امکان نقص در سیستم برف پاک کن جلوی خودرو‌های Jeep Compass SUVs و Ram 1500 وجود دارد و این شرکت مالکان این دو خودرو را که حدود ۴۲۵ هزار نفر هستند را برای تعمیر، به شرکت فرا خوانده است. این فراخوان شامل خودرو‌های Jeep Compass SUVs و Ram 1500 که در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ تولید شده‌اند می‌شود و طبق اعلام شرکت FCA ظاهرا مشکل موجود در برف پاک کن این خودرو‌ها به دستگیره‌های برف پاک کن مربوط می‌شود که به دلیل وجود نقصی در آن‌ها باعث می‌شود برف پاک کن از بدنه خودرو جدا شود و ممکن است باعث بروز حادثه شود.

همچنین طبق اعلام این شرکت برف پاک کن‌های نصب شده روی هر دو خودرو توسط کارخانه‌ای در منطقه دیترویت ساخته شده است و باید تعویض شود؛ همچنین شرکت FCA به رانندگان هشدار داد که تعویض نکردن این برف پاک کن‌ها ممکن است روی دید راننده تاثیر بگذارد و خطر تصادف را به میزان بسیار زیادی افزایش دهد.

فراخوان بازگشت ۴۲۵ هزار خودرو به شرکت FCA به دلیل وجود مشکل در برف پاک کن

موضوع آسیب پذیر بودن برف پاک کن اولین بار در سال ۲۰۱۹ و توسط مالک یکی از خودرو‌های Jeep Compass SUVs و از طریق شکایت منتشر شد؛ ظاهرا وی در این باره اعلام کرده است که برف پاک کن جلویی خودرو وی در هنگام طوفان خاموش شده است و وی هرگز نتواسنته است آن را فعال کند.

بیشتر بخوانید: همه آنچه که باید درباره کنسول پلی استیشن ۵ بدانید

در انتها نیز شرکت FCA اعلام کرده است که در اواخر این ماه به نوبت با مشتریان خود تماس خواهد گرفت و مراحل تعمیر رایگان هر دو خودرو را آغاز خواهد کرد؛ علاوه بر این مشتریانی که در حال حاضر برف پاک کن خودرو آن‌ها به طور کامل از کار افتاده است می‌توانند با تماس با این شرکت به صورت فوری نسبت به تعمیر آن به شرکت مراجعه کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

    website tracking