۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۰۵

بانک‌ها نظارت بر روند هزینه‌کرد تسهیلات روستایی و عشایری در اردبیل را افزایش دهند

بانک‌ها نظارت بر روند هزینه‌کرد تسهیلات روستایی و عشایری در اردبیل را افزایش دهند
معاون استاندار اردبیل گفت: نظارت بر فرآیند هزینه کرد تسهیلات روستایی و عشایری در اولویت اول با خود بانک‌ها و موسسات عامل است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، ارژنگ عزیزی در جلسه کمیته نظارت بر اشتغال پایدار روستایی استان اردبیل اظهار داشت: نظارت بر فرآیند هزینه کرد تسهیلات روستایی و عشایری در اولویت اول با خود بانک‌ها و موسسات عامل است.

وی افزود: مبنای تصمیم گیری کمیته نظارت در رابطه با انحراف منابع و یا عدم اجرای تعهدات از سوی دریافت کنندگان باید طبق شیوه‌نامه و دستورالعمل اجرایی تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری باشد.

کسب مهارت، راه برون رفت از مشکلات اقتصادی و اشتغال استاردبیل| رفع مشکلات اجتماعی نیازمند توجه جدی به اشتغال جوانان استجهانگیری: دستگاه‌ها کمک کنند تا طرح‌های تولید و اشتغال سریع‌تر به بهره برداری برسد

عزیزی تصریح کرد: چنانچه برای کمیته نظارت محرز شود تسهیلات پرداختی مطابق قرارداد در محل خود هزینه‌ نشده و انحراف داشته است کل وام دریافتی دین به حال خواهد شد و در صورت عدم تحقق تعهد اشتغال یارانه تسهیلات حذف و تبدیل به 18 درصد خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل بیان کرد: همچنین برای اینکه شاهد انحرافی در این نوع تسهیلات نباشیم تمامی بانک‌های عامل باید نظارت بر روند هزینه‌کردتسهیلات روستایی و عشایری را افزایش دهند.

منبع : تسنیم
website tracking