۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۵۵

۲۵ برنامه به مناسبت سوم خرداد در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

۲۵ برنامه به مناسبت سوم خرداد در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: همه ساله با فرا رسیدن سوم خرداد برنامه‌های متنوع بسیاری در سطح این استان برگزار می‌شود که امسال نیز بیش‌از ۲۵ عنوان برنامه در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، سردار محمد ناظری در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهارداشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا برنامه‌ها گرامیداشت سوم خرداد امسال از طریق فضای مجازی و صدا و سیما برگزار خواهد شد و هیچ‌گونه اجتماعاتی در سطح سیستان و بلوچستان نخواهیم داشت.

او ادامه داد: این برنامه‌ها باهدف آشنا کردن نسل جوان با تفکر و فرهنگ بسیجی برگزار می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد: اگر رزمندگان ما با شجاعت، رشادت و با سلاح ایمان به خدا توانستند در برابر لشکر صدام بایستند امروز نیز با همان تفکر بسیجی و روحیه جهادی می‌توان در حوزه مقاومت درخشید.

وی تصریح کرد: ویروس کرونا این روز‌ها معادلات جهان را بهم ریخته، اما به حمدالله ایران اسلامی، چون گذشته با موفقیت با این موضوع برخورد کرده است.

سردار ناظری فضاسازی و آذین‌بندی معابر و میادین شهرها، سخنرانی فرمانده‌هان دفاع مقدس در نماز جمعه‌های شهر‌های با وضعیت سفید، پخش ویژه برنامه‌های این روز از رادیو و تلویزیون سیستان و بلوچستان، توزیع بسته‌های بهداشتی و اجرای مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در روز عید سعید فطر را از مهمترین برنامه‌های سپاه سلمان این استان بیان کرد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان در ادامه این نشست گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۴ کمیته جهت برگزاری برنامه‌های گرامیداشت روز سوم خرداد تشکیل شده و تاکنون ۱۸ نشست با این کمیته‌ها برگزار شده است.

سردار غلام نبی کوهکن بیان کرد: برنامه‌های تجمعی با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی فقط در شهر‌هایی برگزار می‌شود که وضعیت آن‌ها سفید است.

اواظهارداشت: شهر‌هایی که در وضعیت زرد و قرمز قرار دارند برنامه‌ها از طریق فضای مجازی و صداوسیما برگزار خواهد شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان گفت: این استان با تقدیم ۲۹ شهید و ۲۸ جانباز در عملیات بیت المقدس سر افرازانه نقش آفرینی کرده است.

او تصریح کرد: رونمایی از کتاب‌های دفاع مقدس و روایتگری در مساجد و محلات از دیگر برنامه‌های روز سوم خرداد خواهد بود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking