۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۶

کرونا راهپیمایی روز قدس را لغو کرد

کرونا راهپیمایی روز قدس را لغو کرد
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی گفت: به جهت شیوع ویروس منحوس کرونا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان راهپیمایی روز قدس برگزار نمی شود و باید با روش ها و ابزارهای دیگر یاد این روز را گرامی بداریم. 

حجت الاسلام علی دوستی نژاد در جلسه هماهنگی گرامیداشت روز جهانی قدس، روز آزادسازی خرمشهر و عید سعید فطر که در سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی برگزارشد اظهار کرد: از اطلاع رسانی های دقیق و اهرم توانمند روابط عمومی در سازمان نباید غافل شد.

وی افزود: به جهت شیوع ویروس منحوس کرونا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان راهپیمایی روز قدس برگزار نخواهد شد باید با روش ها و ابزارهای دیگر یاد این روز را گرامی بداریم. 

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: روز فتح خرمشهر یکی از برگ های تاریخ کشور ماست که به سبب رشادت‌های رزمندگان اتفاق افتاد در راستای گرامیداشت یاد و خاطره  این روز باید اقدامات تبلیغی در فضای مجازی، اتوماسیون اداری و پرتال سازمان صورت بگیرد.  

در ادامه  معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان بر اهمیت روز قدس تاکید و بیان کرد: نصب بنر و پلاکارد، ارسال پیام کوتاه به همکاران و بهره برداران بخش و بهره گیری از فضای مجازی برای اطلاع رسانی و تبلیغات مناسب برای گرامیداشت روز جهانی قدس، فتح خرمشهر همچنین  عید مبارک فطر اقدامات شایسته ای انجام شود.

پیشداد تاکید کرد: روز جهانی قدس و تقارن آن با روز آزادسازی خرمشهر نشان از دو رویداد مهم دارد که در راستای حفظ و نشر این روز های ارزشمند باید از ظرفیت فضای مجازی به نحو احسن استفاده کرد.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :حوزه
منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

    website tracking