۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۰

مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه مقاومت رفسنجان:

دومین مرحله رزمایش مواسات و کمک مومنانه در رفسنجان آغاز شد

دومین مرحله رزمایش مواسات و کمک مومنانه در رفسنجان آغاز شد
رفسنجان - مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه مقاومت رفسنجان گفت: دومین مرحله رزمایش مواسات و کمک مومنانه در رفسنجان با توزیع یک هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی شجاع الدینی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای اجرای فرمان رهبر معظم انقلاب، دومین مرحله از رزمایش موسات و کمک مومنانه برای کمک به خانواده‌هایی که از کرونا آسیب دیده اند، آغاز شد.

وی بیان کرد: در مرحله اول یک هزار بسته تهیه و بین خانواده‌ها در شهر و روستا توزیع شد و در مرحله دوم نیز با کمک حوزه‌های مقاومت یک هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی با با کمک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تهیه شده و در حال توزیع است.

شجاع الدینی تصریح کرد: نزدیک به هزار بسته معیشتی در مرحله سوم این رزمایش و در آستانه عید سعید فطر تهیه و توزیع خواهد شد.

وی بیان کرد: صبح امروز حجت الاسلام عسکری امام جمعه و سرهنگ شاهرخی فرمانده سپاه رفسنجان از مراحل تهیه و توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی توسط گروه جهادی شهید صدر زاده سپاه ناحیه رفسنجان با حمایت قرارگاه جهادی خدمات رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در محل سالن ورزشی حوزه مقاومت امام علی (ع) بازدید کردند.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking