۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۲

اولویت اول شهرداری مشهد، حفظ سلامت زائران است

معاون خدمات شهری شهرداری مشهدگفت: با توجه به احتمال شروع سفرها در تابستان با رعایت کامل اصول بهداشتی آماده میزبانی از زائران رضوی هستیم.
به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مهدی یعقوبی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی ویژه تابستان ۹۹ گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا ، شهرداری مشهد عملیات‌های ضدعفونی را با تمام امکانات و تجهیزات به کار گرفت و خوشبختانه اقدامات موثری در این خصوص صورت پذیرفت.

او با تاکید بر اینکه شهرداری مشهد مطابق سنوات قبل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آمادگی کامل برای میزبانی از زائران را دارد.   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد ادامه داد: به همین منظور، تمهیدات ویژه‌ای برای شروع سفرها در تابستان اندیشیده شده و اقدامات نظافتی و ضد عفونی معابر با ورود زائران ادامه خواهد داشت.

یعقوبی بیان کرد: تمامی امکانات و تجهیزات خدمات شهری از جمله جمع آوری زباله، رفت و روب سطح شهر خصوصا نقاط پیرامونی حرم مطهر (ع) افزایش خواهد یافت.

او تصریح کرد: همچنین ناوگان حمل و نقل درون شهری، مانند سازمان اتوبوسرانی، تاکسیرانی و قطار شهری با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی آماده خدمت رسانی به زائران می‌باشند.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد تاکید کرد: با توجه به شروع سفرها در تابستان، اقدامات در حوزه فرهنگسازی و اطلاع رسانی رعایت مسائل بهداشتی، تبلیغات محیطی در سطح شهر با ورود زائران بیشتر خواهد شد.  
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

    website tracking