۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۲

امام جمعه شهرستان شادگان:

هیچ تجمع و مراسمی در روز عید فطر در شادگان برگزار نمی ‌شود

هیچ تجمع و مراسمی در روز عید فطر در شادگان برگزار نمی ‌شود
شادگان- امام جمعه شهرستان شادگان گفت: با توجه به وضعیت زرد شهرستان شادگان در رابطه با کرونا، هیچ تجمع و مراسمی در روزهای عید سعید فطر در این شهرستان برگزار نمی ‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین سید مجید شرفی عصر امروز در جلسه سران عشایر این شهرستان که در سالن جلسات سپاه شادگان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه هم چنان وضعیت شهرستان شادگان نسبت به شیوع کرونا زرد است، در شادگان نماز عید فطر برگزار نخواهد شد و در روزهای عید سعید فطر هیچ تجمعی و مراسمی در سطح این شهرستان هم نخواهیم داشت.

وی افزود: مضیف شیوخ شادگان به منظور حفظ سلامت مردم و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در ایام عید فطر تعطیل است.

امام جمعه شادگان ادامه داد: مردم باید برای پیشگیری از ابتلای به ویروس کرونا و قطع زنجیره‌های انتقال این بیماری، در خانه ماندن، رعایت بهداشت فردی، فاصله مناسب در روابط اجتماعی و استفاده از ماسک در زمان خروج از خانه را جدی بگیرند.

وی رعایت نکات بهداشتی و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا را «واجب» دانست و افزود: رعایت اصول بهداشت فردی و عمومی و همچنین فاصله‌گذاری اجتماعی برای قطع زنجیره شیوع این ویروس توسط مردم ضروری است؛ شیوخ شهرستان شادگان به همین منظور از پذیرایی از اهالی عشیره خود در مضیف‌ها در ایام تعطیل عید سعید فطر خودداری می‌کنند.

حجت الاسلام شرفی در پایان گفت: مردم این شهرستان از رفت و آمد و دید و بازدید در روزهای تعطیلات عید سعید فطر صرف نظر کنند.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking