۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۲

نباید بازار خودرو به حال خود رها شود/ قیمت خودرو در دست واسطه‌ها است

نباید بازار خودرو به حال خود رها شود/ قیمت خودرو در دست واسطه‌ها است
نماینده مردم مهاباد در مجلس با بیان اینکه نباید شرایط به گونه‌ای باشد که بازار خودرو به حال خود رها شود، گفت:‌ متاسفانه گرانی و تورم و تغییر ساعتی قیمت اقلام، کالاها و خودرو، مردم کشور را درگیر کرده است.
- اخبار استانها -

جلال محمودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به تذکر کتبی خویش به رئیس‌جمهور اظهار کرد: تورم افسار گسیخته و بی‌ارزش شدن پول ملی و عدم نظارت بر بازار خودرو و همچنین گرانی شدید ماشین‌آلات و نهاده‌های کشاورزی سبب مشکلاتی برای مردم شده و باید رئیس‌جمهور، پاسخگوی این گرانی‌ها باشد.

وی تصریح کرد: متاسفانه گرانی و تورم و تغییر ساعتی قیمت اقلام، کالاها و خودرو، مردم کشور را درگیر کرده و هر روز و هر ساعت قیمت اجناس تغییر می‌کند.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: از سوی دیگر ارزش پول ملی به شدت کاهش یافته و قیمت خودرو در دست واسطه‌ها و دلال‌ها است.

شیوا: شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده استاستعلام خلافی خودرو + پرداخت با اپلیکیشن فرمون ایکسمدیرعامل ایران خودرو: احتکار نکردیم، برخی خودروها نقص قطعه دارند/ فروش 12 هزار خودرو طی روزهای آینده

‌محمودزاده اظهار کرد: نباید شرایط به گونه‌ای باشد که بازار خودرو به حال خود رها شده و دلال‌ها قیمت را تغییر کنند و مردم این فشارهای کمرشکن را تحمل کنند.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از اینکه اکنون محصولات کشاورزی به فروش نمی‌رسد، گفت: متاسفانه صادرات محصولات کشاورزی قطع شده و قسمت ادوات کشاورزی نیز 10 برابر شده است‌.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking