۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۰

بیانیه سپاه ثارالله به مناسبت سوم خرداد

بیانیه سپاه ثارالله به مناسبت سوم خرداد
سپاه ثارالله استان کرمان به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، سپاه ثارالله استان کرمان در بیانیه ای با گرامیداشت سوم خرداد، سالروز حماسه تاریخی و سرنوشت ساز آزاد سازی خرمشهر « روز مقاومت، ایثار و پیروزی» این حماسه عظیم را الگوی مناسب، مقاومت و عدم تسلیم در مقابل دشمن را ضامن پیروزی ملت عزیز ایران در مقطع تاریخی حاضر دانست.

در این بیانیه آمده است که حماسه آزاد سازی خرمشهر یکی از حوادث سرنوشت ساز و ماندگار تاریخ هشت ساله و پر افتخار دفاع مقدس است که می تواند به عنوان یک درس بزرگ برای همیشه برای ملت ایران آموزنده و راه گشا باشد.

این بیانیه؛ رمز موفقیت و ایستادگی ملت قهرمان ایران که باعث شکوفایی نام ایران در آن دوران تاریخ شده است را ناشی از تکیه امام  و امت به اسلام عزیز و ایمان قوی و اراده راسخ توصیف کرد و تصریح می کند؛ ملت غبور ایران همچون سال های پر فروغ دفاع مقدس، مقاوم با همان ایمان و اراده خلل ناپذیر و وحدت، اتحاد و امید به آینده همچنان با افتخار به پیشروی به سوی اهداف و آرمان ها ادامه می دهد.

این بیانیه؛ حماسه عظیم آزاد سازی خرمشهر و نسخه مقاومت ملت ایران در برابر دشمن را ضامن پیروزی ملت ایران عزیز در برابر زیاده خواهی های قدرت های زورگو و در رأس آنها دولت تروریست و منفور آمریکا و رئیس جمهور قمار باز آن در تمامی عرصه های سیاسی، اقتصادی، نظامی، فرهنگی و... می داند.

در پایان این بیانیه با تعظیم و احترام به مقام شامخ شهیدان به خصوص شهیدان دفاع مقدس به ویژه شهدای عملیات بزرگ بیت المقدس، خاصه سیدالشهدای مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و درود به روح ملکوتی امام راحل عظیم الشأن؛ ملت غیور ایران و مسئولان را در گام دوم انقلاب اسلامی، بر نصب العین قرار دادن و اطاعت از منویات و رهنمودهای رهبر حکیم، فرزانه و عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز توصیه می کند، به حول قوه الهی ملت ایران در تمامی عرصه ها بر بدخواهان و دشمن پلید انقلاب اسلامی فائق و ناقوس پایان تاریخ را برای آنان به صدا در آورد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking