۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۰

پرند در محاصره سوسک‌های سیاه و حشرات/ محله‌ها توسط شهرداری سمپاشی می‌شود+ تصاویر‌

پرند در محاصره سوسک‌های سیاه و حشرات/ محله‌ها توسط شهرداری سمپاشی می‌شود+ تصاویر‌
شهردار پرند گفت: با گرم‌شدن هوا و بارش‌های بهاری، در روزهای اخیر شاهد هجوم انواع حشرات به‌ویژه سوسک‌های سیاه به شهر پرند بوده‌ایم.
- اخبار استانها -

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از پرند, علیرضا عرب در تشریح اقدامات شهرداری پرند پیرامون مقابله با ‌هجوم سوسک‌های سیاه و حشرات به شهر اظهار کرد: با گرم‌شدن هوا و بارش‌های بهاری، طی روزهای اخیر شاهد هجوم انواع حشرات به‌ویژه سوسک‌های سیاه به شهر پرند بوده‌ایم و شهرداری برای مقابله و کاهش جمعیت این حشرات طرح سمپاشی محلات را آغاز کرد. این طرح در تمامی محله‌های تحت مدیریت شهرداری که مورد هجوم سوسک‌های سیاه قرار گرفته‌اند اجرا می‌شود.

رزمایش کمک مومنانه با توزیع 3000 بسته معیشتی و بهداشتی در پرند اجرا شدشعبات بانک‌ها در شهر پرند افزایش می‌یابدعملیات شبانه ضدعفونی و گندزدایی شهرپرند با حضور شهردار انجام شد + تصاویر

وی نسبت به نگرانی شهروندان بیان داشت: بنا بر نظر کارشناسان محیط‌زیست این سوسک‌ها در ردیف حشرات آفتی قرار نداشته و هیچ‌گونه خطری برای سلامتی شهروندان و فضای سبز ندارند.

شهردار پرند درباره هجوم انبوه این سوسک‌های سیاه گفت: ظاهر و تعداد زیاد سوسک‌های سیاه و ورود آنان به برخی از منازل، طبیعتاً سبب نگرانی شهروندان می‌شود و شهرداری پرند تلاش خود را برای رفع این نگرانی‌ها و بهداشت روانی شهروندان به کار گرفته است.

وی در پایان از طرح گسترده سمپاشی رودخانه شور در روزهای آتی خبر داد و گفت: هجوم انواع حشرات از جمله پشه‌ها و ملخ‌ها به سطح شهر نیز از دیگر دغدغه‌های شهروندان در این فصل از سال است و شهرداری پرند برای کاهش این دغدغه به زودی محدوده فضای رودخانه شور در کل شهر پرند را با رعایت استانداردهای موجود سمپاشی خواهد کرد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking