۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۰

رئیس اداره ثبت اسناد دامغان:

۴۵ میلیارد ریال دیون و مطالبات در دامغان وصول شد

۴۵ میلیارد ریال دیون و مطالبات در دامغان وصول شد
دامغان- رئیس اداره ثبت اسناد و املاک دامغان گفت: طی سال گذشته ۴۵ میلیارد و ۱۴ میلیون و ۱۴۸ هزار و ۳۱۴ ریال دیون و مطالبات بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی به بیت المال اعاده شد.

مهدی جدیدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه طی سال گذشته ۴۵ میلیارد و ۱۴ میلیون و ۱۴۸ هزار و ۳۱۴ ریال دیون و مطالبات بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی از طریق شعبه اجرای اسناد رسمی اداره ثبت‌اسناد و املاک دامغان وصول و به صندوق بیت‌المال اعاده شد، ابراز کرد: شش هزار برگ سند تک‌برگی حد نگار در حوزه ثبتی شهرستان اعم از شهرها و روستاهای تابعه صادر شد.

وی با بیان اینکه طی یک‌سال گذشته ۳۳۲ برگ سند تک‌برگی حد نگار املاک دولتی نسبت به اراضی ملی و املاک سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی صادر شد، ابراز کرد: در راستای حفظ و صیانت از حقوق موقوفه و تثبیت مالکیت وقف در سال ۹۸ تعداد ۲۱ برگ سند تک‌برگی حد نگار املاک موقوفه صادر شد.

رئیس اداره ثبت دامغان گفت: در اجرای تکالیف و مقررات قانونی موضوع قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن در سال گذشته با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دامغان تعداد ۲۵۰ برگ سند تک برگی حد نگاری برای مالکان روستاهای آهوانو، مایان، کبوتر خان و شهرهای دیباج، کلاته رودبار و امیریه صادر شد.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking