۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۲

استاندار گلستان:

سال جاری پروژه جدیدی را در گلستان شروع نخواهیم کرد

سال جاری پروژه جدیدی را در گلستان شروع نخواهیم کرد
گرگان- استاندار گلستان گفت: پروژه جدیدی را در سالجاری آغاز نخواهیم کرد و تلاش می کنیم پروژه های نیمه تمام در نقاط مختلف استان را تکمیل کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، هادی حق شناس عصر چهارشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اظهارکرد: در سالجاری پروژه جدیدی را آغاز نخواهیم کرد و تلاش می کنیم پروژه های نیمه تمام در نقاط مختلف استان را تکمیل کنیم. 

وی با تأکید بر استفاده از حداکثر بهره وری، افزود: سعی خواهیم کرد با استفاده از منابع محدود حداکثر بهره وری را ایجاد کنیم.

حق شناس اضافه کرد: در این مسیر بیشتر بودجه عمرانی استان را در جهت تقویت طرح های کشاورزی، آبی، زیرساختی و گردشگری در نظر خواهیم گر فت تا بتوانیم در سال جهش تولید اقدامات تاثیرگذاری را به انجام رسانیم.

وی با بیان این که رشد تولید محصولات کشاورزی استان در سالجاری مصداق جهش تولید است، گفت: مرکز تحقیقات کشاورزی استان نقش بالایی در امنیت غذایی کشور  دارد و این مرکز 100درصد بذر ۳۵۰ هزار هکتار سطح زیر کشت گندم در گلستان را تامین می کند.

استاندار گلستان بیان کرد: منابع استان در سالجاری تفاوتی با سال قبل ندارد و باید با اولویت بندی دقیق، پژوره های تاثیرگذار را سریع تر تکمیل کرد.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking