۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۹

خبر خوش کرونایی در آذربایجان شرقی/ کاهش آمار بستری در بیمارستان‌های استان

خبر خوش کرونایی در آذربایجان شرقی/ کاهش آمار بستری در بیمارستان‌های استان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از کاهش آمار بستری در بیمارستان‌های آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: می‌توانیم ادعا کنیم که توانسته‌ایم کرونا را در استان مدیریت کنیم یعنی اجازه ندادیم تا شیوع به قدری باشد که بیمارستان‌ها جوابگوی بیماران نباشد
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کلیبر، محمدحسین صومی عصر امروز در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا در شهرستان کلیبر با اشاره به این‌که در موفقیت در مبارزه با ویروس کرونا مدیون مردم هستیم، اظهار داشت: لازم می‌دانم ابتدا از مردم به خاطر رعایت مسائل بهداشتی و همراهی با مدیران قدردانی کنم.

وی افزود: رئیس‌جمهور و هیأت دولت در روزهای نخست سال‌جاری مدیریت را بر عهده گرفت و مسائل را با جزئیات بررسی کردند و همچنین حمایت‌های مقام معظم رهبری دلگرمی برای کادر درمانی بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از غربال‌گری زندانیان استان خبر داد و گفت: طرح غربال‌گری زندانیانی که به مرخصی رفته بودند را شروع کردیم، ابتدا تست می‌گیریم اگر مبتلا نبودند سپس به بندهای زندان منتقل می‌شوند.

رزمایش «شهید سپهبد سلیمانی» برای توزیع ماسک، ضدعفونی کننده و بسته‌های معیشتی ارتش در محلات تبریز+ تصاویر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز دلیل افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آذربایجان شرقی را شناسایی بیشتر بیماران کرونایی عنوان و خاطرنشان کرد: تحلیل آماری در آذربایجان شرقی نشان می‌دهد که روند کاهشی را شاهد هستیم و از طرفی هم فوت یک نفر از هم‌وطنان برای ما آزاردهنده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از کاهش آمار بستری در بیمارستان‌های آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: می‌توانیم ادعا کنیم که توانسته‌ایم کرونا را در استان مدیریت کنیم یعنی اجازه ندادیم تا شیوع به قدری باشد تا بیمارستان‌ها جوابگوی بیماران نشود.

صومی همچنین از تأمین دستگاه سی‌تی‌اسکن برای بیمارستان کلیبر خبر داد و گفت: طبق تفاهم‌نامه‌ای که داریم 10 دستگاه سی‌تی‌اسکن برای استان تأمین می‌کنیم که یکی از این دستگاه‌ها متعلق به بیمارستان کلیبر است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

    website tracking