۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۷

امام جمعه کرمان: آستان قدس رضوی در بحران‌های مختلف کشور در کنار مردم است

امام جمعه کرمان: آستان قدس رضوی در بحران‌های مختلف کشور در کنار مردم است
امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه آستان قدس رضوی در بحران‌های مختلف کشور در کنار مردم است گفت: دستگیری از نیازمندان در بحران ویروس کرونا کار ارزشمندی است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی عصر امروز در آیین آغاز رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمان که با حضور محمدصادق بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان، سردار محمد مطهری جانشین سپاه ثارالله استان کرمان و جمعی از مسئولان استان در مصلی بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان برگزار شد اظهار داشت: از همه دست‌اندرکاران توزیع کمک‌های مومنانه در استان به‌ویژه آستان قدس رضوی تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه در آستانه روز قدس قرار داریم و روز قدس روز اسلام و دفاع از مظلوم است گفت: روز قدس روز مبارزه با استکبار جهانی و رژیم غاصب و مجهول اسرائیل است.

امام جمعه کرمان با ابراز امیدواری از اینکه هر چه زودتر شاهد پیروزی نهایی جهان اسلام به‌ویژه مردم مظلوم فلسطین باشیم بیان کرد: حضور امام رضا(ع) در کشور یک فرصت طلایی برای مردم ایران است.

وی با بیان اینکه کشور ما در پناه امام هشتم شیعیان قرار دارد و همه امید و افتخار ما به وجود بارگاه ملکوتی و مضجع شریف این امام شریف است گفت: کمک‌های زیادی که از سوی آستان قدس رضوی در کشور انجام می‌شود از وجود نازنین امام رضا(ع) است.

آیت‌الله خاتمی: "حاج قاسم" نماد یک عمر ولایتمداری است / مردم ایران ‌به فرمان رهبر انقلاب لبیک جانانه گفتندآیت‌الله خاتمی: رزمایش کمک مومنانه مورد تاکید رهبری برگرفته از سیره امام حسن(ع) استامام جمعه کرمان: رزمایش مومنانه مورد تاکید رهبری به سبقت مومنانه در کار خیر تبدیل شد

علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه در انواع بحران‌هایی که اتفاق می‌افتد کمک به نیازمندان جامعه توسط آستان قدس رضوی انجام می‌شود افزود: این اقدام آستان قدس رضوی یک اقدام مجاهدانه است.

وی با بیان اینکه کمک‌های انجام شده به انسان‌های نیازمند و آسیب‌پذیر در شرایط فعلی کشور کار بسیار خیرخواهانه و ارزشمندی است گفت: با شیوع ویروس کرونا در دنیا بسیاری از مردم با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو شدند.

امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه با دستور مقام معظم رهبری همه کسانی که توان داشتند به یاری نیازمندان شتافتند افزود: کمک‌های آستان مقدس رضوی کمک‌های متبرکی است چرا که به نیابت از امام رئوف به دست نیازمندان می‌رسد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking