۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۶

به همت بسیج کارمندان گیلان؛

۴۵۰۰ بسته معیشتی در میان آسیب دیدگان ناشی از کرونا توزیع شد

۴۵۰۰ بسته معیشتی در میان آسیب دیدگان ناشی از کرونا توزیع شد
رشت- مسئول بسیج کارکنان سپاه قدس گیلان گفت: بیش از چهار هزار و ۵۰۰ بسیج معیشتی به ارزش یکی میلیارد و ۳۵۲ هزار تومان در میان آسیب دیدگان ناشی از کرونا توزیع شد

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عباس حسینی امروز (چهارشنبه) در مراسم توزیع بسته‌های معیشتی در میان اصحاب رسانه آسیب دیده از کرونا، اظهار کرد: رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه به دستور رهبر معظم انقلاب و با حضور و مشارکت اقشار و گروه‌های در سراسر کشور به ویژه استان گیلان در حال برگزاری است.

وی افزود: بسیج کارمندان استان گیلان به ندا و دستور رهبر معظم انقلاب برای مشارکت در این رزمایش لبیک گفته و در راستای جمع آوری کمک‌های مومنانه مردم اقدام کردند.

رئیس بسیج کارکنان سپاه قدس گیلان با اشاره به تهیه چهار هزار و ۵۹۶ بسته معیشتی با همکاری این سازمان و با مشارکت و همکاری دستگاه‌های مختلف و استانداری گیلان، گفت: ارزش بسته‌های تهیه شده بیش از یک میلیارد و ۳۵۲ میلیون تومان است.

وی با بیان اینکه کارت هدیه به مبلغ ۲۵۰ هزار تومان نیز در میان آسیب دیدگان توزیع خواهد شد، گفت: در ایام شیوع ویروس کرونا نیز بسیج کارمندان استان گیلان اقدام به تهیه و توزیع ۵ هزار عدد اقلام بهداشتی در میان مردم کرده است.

منبع : مهر

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

    website tracking