۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۵

علیرضا کریمی:

روند فیزیوتراپی تمام شده است/ بدون عصا راه می‌روم

روند فیزیوتراپی تمام شده است/ بدون عصا راه می‌روم
کرج - نایب قهرمان کشتی آزاد جهان با اشاره به اینکه یک‌ماهی از عمل جراحی‌اش می‌گذرد، گفت: روند فیزیوتراپی تمام شده، بدون عصا راه می‌روم.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا کریمی عصر چهارشنبه در حاشیه مجمع سالیانه هیئت کشتی استان البرز در جمع خبرنگاران به آخرین وضعیت جسمانی خود بعد از مصدومیتی که از ناحیه پا داشته اشاره کرد و گفت: حدود یک ماه از عمل جراحی‌ام می‌گذرد و بهبودی حاصل شده است.

وی با اشاره به اینکه دوران فیزیوتراپی را پشت سر گذاشته و دیگر بدون عصا راه می‌رود، افزود: اکنون نیز اقدامات حرکت درمانی را انجام می‌دهم تا به روزهای اوج خود باز گردم.

قهرمان کشتی آزاد ایران در خصوص وضعیت ورزش کشتی استان البرز، گفت: وضعیت حال حاضر کمی نگران کننده است و شاهد کاهش تعداد کشتی گیران ایرانی هستیم.

نایب قهرمان کشتی آزاد جهان اظهار امیدواری کرد که با برنامه‌ریزی های مسئولان کشتی کشور وضعیت این ورزش بهتر شود.

حسین نوری نیز در ادامه به آخرین وضعیت آماده سازی خود اشاره کرد و گفت: این روزها وضعیت زندگی همه از جمله ما ورزشکاران تحت تأثیر شیوع کرونا قرار دارد.

قهرمان کشتی فرنگی ایران با اشاره به اینکه وضعیت کشتی استان البرز در یکی دو سال اخیر نسبت به گذشته بهتر شده است، افزود: در اتفاق‌های مهم پیش رو نیز رویداد المپیک را داریم، امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی های رئیس فدراسیون کشتی و هیئت کشتی استان البرز در مسابقات المپیک به موفقیت‌های خوبی دست یابیم.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

    website tracking