۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۱

استاندار بوشهر:

مقابله با گرانفروشی و احتکار در استان بوشهر/ انبارها بازدید شوند

مقابله با گرانفروشی و احتکار در استان بوشهر/ انبارها بازدید شوند
بوشهر- استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم مقابله با گرانفروشی و احتکار در استان بوشهر, گفت: باید از تمام انبارهای استان بوشهر به صورت مستمر بازرسی صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند بعدازظهر چهارشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان بوشهر با تبریک عید سعید فطر و گرامیداشت روز جهانی قدس اظهار داشت: باید تمام انبارهای استان بوشهر در سامانه تعیین شده ثبت شود.

وی تصریح کرد: کالاهایی که در انبار نگه‌داری می‌شود و به بازار عرضه نمی‌شود تخلف است و در این راستا با محتکران برخورد قاطع قضائی می‌شود.

استاندار بوشهر توزیع کالاهای اساسی را یک ضرورت دانست و بیان کرد: توزیع برنج، شکر و دیگر کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان با قیمت مصوب تنظیم بازار توزیع شد که این مهم باید بر روی قیمت بازار اثرگذار باشد.

نظارت و بازرسی بر قیمت کالا و خدمات

گراوند با تاکید بر ادامه نظارت و بازرسی بر قیمت کالا و خدمات افزود: اداره کل تعزیرات حکومتی باید ضمن برخورد قاطع با متخلفان در صدور احکام پرونده‌های گرانفروشی و احتکاری تسریع کند.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: برای رفع مشکلات کشتارگاه‌های بوشهر لازم است، بازسازی، مرمت و تجهیز آن مورد توجه قرار بگیرد.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking