۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۸

پلمب ۴۴ واحد صنفی متخلف در مازندران

پلمب ۴۴ واحد صنفی متخلف در مازندران
ماموران نیروی انتظامی ۴۴ واحد صنفی متخلف را در شهر‌های بابلسر و میاندورود پلمب کردند.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،سرهنگ حسین اسدی فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و سلامت عمومی شهروندان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، طرح بازدید و نظارت بر اصناف در سطح شهرستان بابلسر به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی از کلیه رستوران‌ها و قهوه خانه‌های این شهرستان بازدید کردند.

سرهنگ اسدی از پلمب ۲۲ قهوه خانه و سفره خانه به دلیل عدم رعایت ضوابط صنفی و دستورالعمل‌های صادر شده در این شهرستان خبر داد و گفت: متصدیان این واحد‌های صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند. پلمب ۲۲ واحد صنفی متخلف درمیاندورود سرهنگ علی داداش تبار فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود، گفت: به منظور اجرای طرح کنترل و نظارت بر صنوف در شهرستان میاندورود به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح که روز گذشته به اجرا در آمد، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی با همکاری ماموران اداره صنعت، معدن و تجارت از واحد‌های این شهرستان بازدید کردند.

سرهنگ داداش تبار از پلمب ۲۲ واحدصنفی متخلف به دلیل بی توجهی به هشدار‌ها و عدم رعایت دستورالعمل‌های صادرشده در این شهرستان خبر داد و گفت: در اجرای این طرح به ۲۹ واحد صنفی اخطار و به ۱۸ واحد صنفی دیگر نیز تذکر داده شد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

    website tracking