۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۳

فینال لیگ برتر فوتسال بدون تماشاگر برگزار می‌شود

فینال لیگ برتر فوتسال بدون تماشاگر برگزار می‌شود
مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان و عضو هیات رییسه فوتسال گفت: هر ۲ دیدار فینال لیگ برتر فوتسال در تاریخ‌های ۳۰ خرداد و ۶ تیر بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،حامد نجفی مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان و عضو هیات رییسه فوتسال  روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: ۳۰ خرداد ماه گیتی پسند در سالن پیروزی اصفهان میزبان خواهد بود و دیدار برگشت به میزبانی مس سونگون ورزقان در سالن پورشریفی تبریز برگزار خواهد شد، چنانچه یکی از ۲ تیم موفق به پیروزی در هر ۲ دیدار نشود، بازی سوم روز نهم خرداد ماه به میزبانی استان کرمان و در شهر کرمان برگزار می‌شود.

او گفت: باشگاه مس سونگون تمرینات خود را از روز شنبه، سوم خرداد آغاز می‌کند و در ابتدا از کلیه بازیکنان و کادر فنی آزمایش کرونا گرفته خواهد شد و با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی پیشگیری از کرونا، تمرینات با انسجام کامل برگزار می‌شود.

مدیرعامل باشگاه مس سونگون در خصوص نحوه برگزاری مسابقات اظهار کرد: تا اطلاع ثانوی دیدار‌های فینال بدون تماشاگر خواهد بود و چنانچه در این خصوص از سوی مراجع بهداشتی کشور دستورالعمل جدیدی صادر شود بلافاصله لازم الاجرا بوده و به اطلاع هواداران خواهد رسید.

 دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال ۱۰ اسفندماه برگزار شد و مس سونگون ورزقان در سالن شهید پورشریفی تبریز از ستارگان ورامین میزبانی کرد و به برتری ۲ بر صفر دست یافت و با توجه به پیروزی در دور رفت، در مجموع با ۲ برد به فینال لیگ برتر فوتسال رسید.منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

    website tracking