۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۰

امام جمعه رامسر:

فعالیت ستاد احیای امر به معروف دائمی باشد

فعالیت ستاد احیای امر به معروف دائمی باشد
رامسر - امام جمعه رامسر، موسمی و فصلی بودن فعالیت ستاد احیای امر به معروف را از جمله نقایص برشمرد و خواستار دائمی شدن فعالیت آن شد.

‬به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسین تقی پور عصر چهارشنبه در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: متأسفانه تا سخن از ستاد احیا امر به معروف می‌شود نگاه اولی به کف خیابان می‌افتد اما وظیفه این ستاد فراتر است.

وی با اشاره به اینکه ستاد احیای شهرستان رامسر قدم اول را در ادارات بردارد، گفت: از جمله معایب ستاد احیا، فعالیت موسمی بودن آن است و با آغاز فصل تابستان فعال می‌شود و با شروع پاییز به خزان می‌رود درحالی که باید در تمامی فصول فعال باشد.

وی با بیان اینکه اگر به وظیفه امربه معروف و نهی از منکر عمل نشود، ناهنجاری‌ها، نا امنی و نا آرامی جامعه را فرا می‌گیرد، تصریح کرد: باید نسبت به ترویج این فریضه اقدام کرد.

محمد آزاد فرماندار رامسر نیز اظهار کرد: آموزش حلقه مفقوده جامعه ما در بخش امربه معروف و نهی از منکر است و باید جلسات آموزشی به صورت هدفمند برگزار شود.

دادستان رامسر در این جلسه گفت: عدم توجه به ناهنجاریهای کوچک سبب بروز تخلفات بزرگ خواهد شد.

احمد جعفر سعیدی افزود: فرهنگ سازی از طریق نصب بنرها و آموزش می‌تواند سبب احیای امر به معروف و نهی از منکر شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامسر در این جلسه تصریح کرد: اجرای کارهای فرهنگی نیاز به هزینه دارد.

عبدالرضا رشیدی گفت: در سال ۹۸ یک ریال تنخواه برای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر واریز نشد و اگر مسافری حقوق شهروندی را زیر پا می‌گذارد ارشاد مقصر نیست بلکه برخی دستگاه‌ها، واحد فرهنگی واجتماعی ندارند و باید به صورت یکپارچه و عملیاتی پای کار بیایند.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking