۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۴

تعرفه عوارض شهرداری‌ها و دهیاری‌های سمنان «شفاف» باشد

تعرفه عوارض شهرداری‌ها و دهیاری‌های سمنان «شفاف» باشد
معاون استاندار سمنان با بیان اینکه تعرفه عوارض شهرداری‌ها و دهیاری‌های سمنان «شفاف» باشد، گفت: اجرای قانون لازمه رفع مشکلات در حوزه تغییر کاربری اراضی باغی است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، منوچهر فخری بعدازظهر امروز در ملاقات مردمی که در ساختمان شماره 2 استانداری سمنان برگزار شد اظهار داشت: قانون باید در اجرای طرح‌های مختلف عمرانی اعمال شود.

وی با اشاره به لزوم قانون‌مداری همه برای اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها در استان سمنان تأکید کرد: با ناقضان قانون و متخلفان در اجرای طرح‌ها برخوردی قاطع می‌شود.

شلوغی اتوبوس‌های درون شهری در روزهای کرونایی / کاهش 87درصدی درآمد اتوبوسرانی بیرجندفرمانده انتظامی شرق استان تهران: پایش تصاویر شهری باعث انتظام‌بخشی و ارتقا امنیت می‌شودپایانه زیرزمینی قطارهای شهری با زیربنای 70 هزار مترمربع به بهره‌برداری می‌‌رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با تأکید بر لزوم رعایت قوانین از سوی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای ارائه خدمات شهری و روستایی به مردم بیان کرد: شهرداری‌ها ملزم هستند تا نسبت به رعایت و اجرای قوانین مربوط به صدور پروانه‌های ساختمانی واحد‌های مسکونی نهایت توجه را داشته باشند.

فخری از بروز برخی مشکلات در فرایند صدور پروانه‌های ساختمانی در استان سمنان خبر داد و عنوان کرد: متقاضیان صدور پروانه ساخت واحد‌های مسکونی با مشکلاتی مواجه هستند که نیاز است شهرداری‌ها رفع مشکلات در این زمینه را در دستور کار خود قرار دهند.

وی شفاف‌سازی از سوی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را مهم‌ترین شرط حل مشکلات در این زمینه عنوان کرد و گفت: باید قوانین و مقررات در تعیین نرخ عوارض صدور پروانه از سوی دهیاری‌ها و شهرداری‌ها شفاف‌سازی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان با اشاره به اینکه نباید برای تغییر کاربری اراضی در استان سمنان هیچ‌گونه تخلفی صورت پذیرد افزود: تغییر کاربری اراضی باغی مستلزم اجرای قوانین و مقررات فنی و کارشناسی شده است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking