۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۶

فروش اینترنتی بلیط اتوبوس از اول خردادماه

فروش اینترنتی بلیط اتوبوس از اول خردادماه
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: از ابتدای خردادماه خرید بلیط اتوبوس بین شهری به شکل اینترنتی و غیرحضوری خواهد بود.

علی رحمتی در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: رویکرد جدید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تغییر کاربری محل پایانه‌هاست تا این فضا تنها به محل سوار و پیاده شدن مسافران تبدیل شود.

وی خاطرنشان کرد: به دنبال شیوع بیماری کرونا و ضرورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی همشهریان دیگر برای تهیه بلیط نیازی به مراجعه حضوری نخواهند داشت و خرید و فروش بلیط از طریق سامانه و به صورت اینترنتی خواهد بود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با تبیین مزایای این امر گفت: اجرای این طرح به تامین سلامت مسافران و همچنین پرسنل شرکت‌های مسافربری کمک خواهد کرد تا در این شرایط دشوار شیوع بیماری کرونا سلامت مردم بیش از گذشته تامین شود.

رحمتی افزود: با فروش اینترنتی بلیط اتوبوس‌های بین شهری و جلوگیری از مراجعه شهروندان و فروش دستی سابق حذف دلالی در این عرصه انجام شده و بیش از هر زمان دیگر شرایطی مساعد برای فعالان این بخش فراهم می‌آید.

وی اظهار کرد: در سالجاری سعی ما بر این است تا ارائه خدمات به فعالان عرصه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به شکل کیفی و بدون مراجعه حضوری انجام شود که در این زمینه سایر خدمات نیز اغلب به صورت مجازی انجام خواهد شد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking