۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۹

ایجاد زنجیره ارزش پوشاک زمینه ساز تحول این صنعت

ایجاد زنجیره ارزش پوشاک زمینه ساز تحول این صنعت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه ایجاد زنجیره ارزش پوشاک می‌تواند زمینه ساز تحول این صنعت در استان باشد، گفت: این صنعت در کرمانشاه تقویت خواهد شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت : امروزه یکی از زنجیره‌های ارزش مزیت دار، اشتغالزا و سودآور در جهان و در کشور ما، صنعت پوشاک است و ما هم با علم به این مزیت‌ها، بر روی تقویت و توسعه این زنجیره اهتمام جدی داشته‌ایم و در سال گذشته نیز چند کارگاه تولید پوشاک با حمایت کمیته امداد و سازمان فنی و حرفه‌ای راه‌اندازی شد و در تلاشیم که این حوزه را بیشتر از این توسعه بدهیم.

او گفت : اینکه می‌گوییم کرمانشاه می‌تواند به یکی از قطب‌های مهم حوزه پوشاک تبدیل شود ادعا نیست و کسانی که با ظرفیت‌های این استان آشنایی دارند بر روی این مسئله اذعان دارند و اگر بتوانیم تمام ظرفیت‌های این حوزه استفاده بکنیم به طور قطع به جایگاه مورد نظر خواهیم رسید.

معاون استاندار کرمانشاه با اشاره به عزم جدی استان برای تحول در صنعت پوشاک افزود: ما مصمم هستیم که با محوریت بخش خصوصی بخشی از نیاز‌های استان در زمینه تولید پارچه لباس نظامی، مانتوی مدارس و لباس‌های بهداشتی در قالب ایجاد ۲۰ تا ۳۰ کارگاه تولیدی را برطرف کنیم و در این راستا از هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی در استان حمایت می‌کنیم.

حاتمی گفت: زنجیره ارزش پوشاک به عنوان یکی از ۴۰ زنجیره مزیت دار استان تشکیل شده و در آن افراد صاحب نظر و تحصیلکرده در بحث پوشاک حضور دارند که امیدواریم با هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی لازم بتوانیم کرمانشاه را به جایگاه واقعی خود در این زمینه برسانیم و بدون شک ‍ ایجاد زتجیره ارزش پوشاک می‌تواند زمینه ساز تحول این صنعت در استان باشد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking