۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۳

معاون استاندار سمنان:

تغییر کاربری اراضی باغی استان سمنان منوط به اجرای مقررات فنی است

تغییر کاربری اراضی باغی استان سمنان منوط به اجرای مقررات فنی است
سمنان – معاون استاندار سمنان با تأکید بر ضرورت اجرای قوانین صدور پروانه‌های ساخت واحدهای مسکونی توسط شهرداری سمنان گفت: تغییر کاربری اراضی باغی استان منوط به اجرای مقررات فنی است.

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر فخری بعدازظهر چهارشنبه در ملاقات مردمی به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه کاهش مشکلات متقاضیان صدور پروانه ساخت در دستور کار است، اظهار داشت: اجرای دقیق و درست قوانین صدور پروانه‌های ساخت توسط شهرداری سمنان در دستور کار قرار گیرد.

وی بابیان اینکه کمک و همکاری در رفع مشکلات درزمینه تغییر کاربری اراضی باغی منوط به اجرای قوانین و مقررات فنی و کارشناسی است، افزود: باید در اجرای طرح‌ها ضوابط و قوانین اعمال شود و اجرای طرح‌هایی که در آن قانون نقض شود، تخلف محسوب می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان با تأکید بر اینکه با متخلفان این بخش برخورد جدی خواهد شد، خاطرنشان کرد: دهیاری‌ها و شهرداری‌ها با شفاف‌سازی قوانین و مقررات در تعیین نرخ عوارض صدور پروانه ساخت نسبت به کاهش مشکلات متقاضیان در این راستا اقدامی مؤثر انجام دهند.

فخری بابیان اینکه دستورالعمل‌های تصویب‌شده در گروه‌های عمرانی در خصوص پرونده‌ها به‌صورت دقیق اجرا شود، یادآور شد: رسیدگی حضوری به مشکلات مردم موجب می‌شود تا مسئولان به‌طور شفاف در جریان مسائل جامعه قرارگرفته و برای رفع آن‌ها تدبیر مناسب اتخاذ کنند.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking