۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۸

صدور حکم محکومیت برای 11 نفر به اتهام اخذ رشوه و تضییع حقوق دولتی در اردبیل

صدور حکم محکومیت برای 11 نفر به اتهام اخذ رشوه و تضییع حقوق دولتی در اردبیل
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: تعدادی از کارشناسان مجازی اقدام به جعل رایانه‌ای، دستکاری در کوتاژ‌های گمرکی، دریافت رشوه و تضییع حقوق دولتی کرده بودند که رسیدگی به این پرونده در دستور کار قرار گرفت.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، به نقل از دادگستری استان اردبیل، ناصر عتباتی از تشکیل پرونده‌ای با گزارش اداره کل اطلاعات استان اردبیل خبر داد و گفت: تعدادی از کارشناسان مجازی اقدام به جعل رایانه‌ای، دستکاری در کوتاژ‌های گمرکی، دریافت رشوه و تضییع حقوق دولتی کرده بودند که رسیدگی به این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات و اقدامات قضایی صورت گرفته 11 نفر در این زمینه شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند و کیفرخواست صادر و پرونده به دادگاه کیفری 2 اردبیل ارسال شد.

جزئیات دادگاه دو مفسد اقتصادی محکوم به اعدام منتشر شدجزئیات محکومیت دو نماینده مجلس و سایر اخلالگران حوزه خودروکلاهبرداری و تلاش برای فرار از کشور، دلیل محکومیت شهرام جزایری/مبادله زندانیان قطعا با نظر قوه‌قضائیه انجام می‌شود

عتباتی تصریح کرد: این پرونده 13 متهم داشت که برای 11 نفر احکام محکومیت شامل حبس‌های طولانی مدت، شلاق، جزای نقدی و انفصال و محرومیت از حقوق اجتماعی صادر شد که 6 نفر از این تعداد کارمندان گمرک از استان‌های اردبیل، گیلان و آذربایجان شرقی هستند و بقیه نیز اشخاصی بودند که اقدام به پرداخت رشوه کرده بودند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: دستگاه قضایی در سال جهش تولید بدون هیچگونه اغماضی و مطابق قانون، با فعالیت‌های ناسالم اقتصادی و رانت برخورد می‌کند.

انتهای پیا‌م/‌146/ش

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking