۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۸

‌مرحله سوم رزمایش همدلی در منطقه یکم نیروی دریایی سپاه / توزیع بسته‌های معیشتی ‌بین نیازمندان‌ + فیلم

‌مرحله سوم رزمایش همدلی در منطقه یکم نیروی دریایی سپاه / توزیع بسته‌های معیشتی ‌بین نیازمندان‌ + فیلم
مرحله سوم رزمایش همدلی و کمک مومنانه منطقه یکم نیروی دریایی سپاه با همت خانواده های ندسا و محوریت هیئت بیت الزهرای منطقه یکم نیروی دریایی سپاه در بندرعباس آغاز شد.
- اخبار استانها -

سردار عباس غلامشاهی فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم در بندرعباس اظهار داشت: مرحله سوم رزمایش همدلی و کمک مومنانه که منطقه یکم نیروی دریایی سپاه از بدو فرمایش فرمانده معظم کل قوا شروع کرده بود امروز شاهد کار بزرگ و متفاوتی بودیم و آن هم اجرای این کار توسط جامعه خواهران منطقه یکم نیروی دریایی سپاه و مراکز فرهنگی بیت الزهرا است.

2500 بسته غذایی در طرح « ضیافت همدلی» بین نیازمندان گلستانی توزیع شدگفت‌وگویی در پشت صحنه رمضانی‌های رادیو| وقتی صدای همدلی و یک‌رنگی شنیده می‌شودجلوه زیبایی مواسات و همدلی در سیریک از دریچه دوربین تسنیم

وی افزود: بیش از 200 بسته حمایتی توسط خود این خواهران به صورت نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده و آماده است که به افراد نیازمند و جامعه هدف مشخص تحویل داده شود.

غلامشاهی بیان کرد: از ابتدای طرح مواسات و همدلی بیش از 3 هزار بسته معیشتی توسط منطقه یکم نیروی دریایی سپاه غیر از خود ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه در شهرستان‌های قشم، بندرعباس، سیریک و شهرستان‌هایی که جامعه هدف نیازمندی مشخص شده بود توزیع شده است.

وی عنوان کرد: در طول ماه مبارک رمضان هم بسته‌های غذایی گرم که توسط خانواده‌ها و کارکنان منطقه تهیه شده بود بین نیازمندان توزیع شده است.

در ادامه گزارش ویدئویی تسنیم از همدلی خانواده‌های دریادلان سپاهی با نیازمندان استاندار هرمزگان را مشاهده خواهید کرد: 

گزارشگران: فاطمه رستخیز و علی ستاری 

کلیدواژه ها :نیروی دریایی
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking