۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۰

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری سمنان:

کمیته صیانت از تولید و اشتغال در استان سمنان تشکیل می‌شود

کمیته صیانت از تولید و اشتغال در استان سمنان تشکیل می‌شود
سمنان – مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری سمنان با تأکید بر ضرورت حمایت از کالای داخلی گفت: کمیته صیانت از تولید و اشتغال در استان تشکیل می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی بندر آبادی بعدازظهر چهارشنبه در نشست کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه حمایت از کالای داخلی در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: کمیته صیانت از تولید و اشتغال در استان سمنان تشکیل می‌شود.

وی بابیان اینکه در راستای اجرای طرح ابلاغی وزارت کشور باید تمامی دستگاه‌های اجرایی پای‌کار باشند و این سیاست‌های اقتصادی در گام اجرایی قرار گیرد، افزود: پیگیری‌ها در سطح کشور برای رونق اقتصادی و حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی استان سمنان به‌صورت مستمر در سال جاری ادامه خواهد داشت.

صیانت از بنگاه‌های اقتصادی فعال در استان سمنان

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری سمنان با اشاره به اینکه تشکیل کمیته توسعه بازرگانی داخلی و خارجی از راهبردهای اصولی برای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی است، بیان کرد: صیانت از بنگاه‌های اقتصادی فعال در استان با توجه به فشارهای اقتصادی و تحریم‌ها در اولویت دستگاه‌های اجرایی استان برای تحقق شعار سال باشد.

بندر آبادی تأکید کرد: حمایت از کالاهای داخلی، توجه به آرامش بازار و متناسب‌سازی منابع و امکانات در سال جاری به‌عنوان یک اصل مهم و اساسی به شمار می‌رود.

ورود نقدینگی مردم به بازار سرمایه در کوتاه‌مدت

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان نیز در این نشست بابیان اینکه دستگاه‌های اجرایی بر اساس چارچوب‌های تعیین‌شده، مکلف به تحقق شعار سال و حمایت از کسب‌وکارهای خرد و کلان هستند، اظهار داشت: برنامه ۳۰ گانه وزارت کشور با برنامه‌ریزی‌های اصولی در سال جهش تولید در محور کاری دستگاه‌های اجرایی استان باشد.

نادر مالکی با اشاره به لزوم تدوین گزارشی از روند اجرای هشت راهبرد عملیاتی باهدف توسعه، عمران و آبادانی در استان سمنان بیان کرد: ورود نقدینگی مردم به بازار سرمایه در کوتاه‌مدت به حفظ اشتغال و رونق تولید در کشور کمک شایانی می‌کند.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking