۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۲

برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر با محوریت فضای مجازی در آذربایجان غربی اجرا می‌شود

برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر با محوریت فضای مجازی در آذربایجان غربی اجرا می‌شود
دبیر ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در آذربایجان غربی گفت: بر اساس دستور کشوری تشکیل ستاد از اسفندماه در دستور کار قرار گرفت و از سوم خرداد تا پایان سال هفته بندی دفاع مقدس وجود دارد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، سرهنگ جلیلی وحیدی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: بر اساس دستور کشوری تشکیل ستاد از اسفندماه در دستور کار قرار گرفت و در همین راستا 14 کمیته به ریاست فرماندهان و مدیران کل استانی تشکیل شد و از سوم خرداد تا پایان سال هفته بندی دفاع مقدس وجود دارد.

وی خاطر نشان کرد: شعار امسال گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر "ما قوی هستیم"  نام‌گذاری شده و با توجه به موضوع کرونا برنامه‌های فرهنگی عمدتاً با محوریت مجازی، اینفوگرافی و غیره اجرا می‌شود.

شوق بچه‌های خرمشهر برای آزادی شهر دیدنی بودسالروز آزادسازی خرمشهر‌ در آبادان ‌برگزار می‌شود / سخنرانی ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور در مراسمسرلشکر جعفری مطرح کرد: هدف ایران از ادامه دادن جنگ پس از فتح خرمشهر چه بود؟

دبیر ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس آذربایجان غربی و سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر افزود: عملیات بیت‌المقدس نقطه عطف دفاع مقدس بود که از دهم اسفندماه آغاز و سوم خرداد آزادسازی خرمشهر به پایان رسید و بعد از 2 سال تهاجم صدام،  تقویت روحیه مردمی، مشارکت گسترده نیروهای مسلح و تعیین کننده در عرصه بین‌المللی بود.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان غربی از کم کاری در بخش سخت افزاری و نرم افزاری این حوزه در سطح استان انتقاد کرد و گفت: متأسفانه به رغم جایگاه استان در عرصه دفاع مقدس و جنگ در رابطه با حفظ ارزش‌ها و تدوین آثار کم کاری شده است.

کلیدواژه ها :دفاع مقدس
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

    website tracking