۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۲

جزئیات طرح «099» در اصفهان؛ با مدیریت مصرف برق به دنبال تابستانی بدون خاموشی هستیم

جزئیات طرح «099» در اصفهان؛ با مدیریت مصرف برق به دنبال تابستانی بدون خاموشی هستیم
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: باتوجه به طرح اعمال شده در سال گذشته مبنی بر عدم خاموشی در اصفهان امسال نیز طرح 099 یاری رسان این امر در راستای طرح سال پیش است.
- اخبار استانها -

مرسل صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار داشت: در سال 97 بحث مدیریت بار کمتری اتفاق افتاده بود بنابراین بیشتر شاهد خاموشی در سطح شهر بودیم اما در سال 98 طرح 098 تامین شد که باهدف جلوگیری از خاموشی به تصویب رسید و به لطف خدا در سال گذشته خاموشی صورت نگرفت به همین منوال در سال 99 هم طرح 099 را برنامه ریزی کردیم تا قطعی برق نیز امسال صورت نگیرد.

وی بیان کرد: از جمله برنامه‌های طرح 099 همکاری صنایع و شهرک‌های صنعتی و کنترل بار روشنایی معابر است که در این قسمت لامپ‌های پرمصرف را برای پیک شب تبدیل به چراغ‌های ال ای دی کردیم.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق اصفهان گفت: در طرح به عمل آمده بحث جدیدی به نام توسعه استفاده از استارت آپ‌ها قرار دادیم و بخش مشاوره را در کنار آن افزودیم تا به فرهنگسازی در حوزه‌های خانگی و تجاری کمک خوبی کرده باشیم تا در بخش غیر دیماندی 39 مگاوات کمتر شاهد مصرف برق باشیم.

اطلاعیه مهم توانیر در خصوص ضرورت صرفه جویی در مصرف برق و گازصرفه جویی مصرف برق با پاداش خوش مصرفی همراه است/ سخنگوی صنعت برق: سرپیچ‌ها را شل کنیدپرداخت پاداش به مشترکان خوش مصرف برق و گاز

وی عنوان کرد: برنامه دیگر تغییر ساعت کاری ادارات هست که برطبق تصویب رئیس جمهور ساعات اداری تا 14 شد و باتوجه به این موضوع در ساعت پیک مصرف نیز باید تغییراتی اعمال شود که با هماهنگی استانداری این اتفاق خواهد افتاد.

صالحی افزود: ازجمله برنامه‌های دیگر طرح 099 فناوری‌های نوین هست تا بتوان با استفاده از این فناوری‌ به صورت مانیتورینگ کولرهای آبی را از راه دور کنترل کرد اما در ابتدای امر این موضوع در ساختمان شرکت مصرف برق تجهیز خواهد شد که در ادامه روند رو به رشدی پیدا کنیم.

وی در پایان خاطرنشان‌کرد: توسعه کنترل‌های هوشمند، همکاری 2 ساعته ایستگاه‌های سی ان جی و استفاده از واحدهای خود تامین از دیگر اقدامات طرح 099 است تا به روند رشد این طرح و محقق کردن هدف آن یعنی سال بدون خاموشی کمک خوبی کرده باشیم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

    website tracking