۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۰

شاعران کهگیلویه و بویراحمد به پویش شعر «فلسطین آزاد» پیوستند

شاعران کهگیلویه و بویراحمد به پویش شعر «فلسطین آزاد» پیوستند
سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از پیوستن شاعران این استان به پویش شعر «فلسطین آزاد» خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، شریف اسلامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از پیوستن شاعران کهگیلویه و بویراحمدی به پویش شعر «فلسطین آزاد» خبر داد و اظهار داشت: این پویش شعر با هدف ایجاد جریان هنری در میان هنرمندان برای فریاد آرمان‌خواهی و آزادسازی فلسطین از سوی حوزه هنری راه‌اندازی شده است.

وی افزود: روح‌الله طباطبایی، علی‌سینا سینایی، سید یاسر سعادت، سیده‌زهرا شرعی‌زاده، سید اکبر سلیمانی و حمید حسینیان شاعرانی هستند که در این پویش، اشعار خود را به اشتراک گذاشتند.

سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این پویش اشعاری با مضامین قدس، فلسطین و مقاومت به صورت ویدئوی سلفی توسط شاعران تولید و در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد.

سفارت ایران در کویت: روز قدس استمرار بیداری امت اسلامی استیادداشت اختصاصی| رئیس جماعت علمای اهل‌سنت عراق: در هیچ شرایطی از قدس چشم‌پوشی نمی‌کنیمطرح‌های صهیونیستی برای بلعیدن قدس-1|تخریب مسجدالاقصی+تصویر

اسلامی عنوان کرد: این پویش به مناسبت روز جهانی قدس با حمایت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی شده است.

وی بیان کرد: کلیپ شعرخوانی شاعران در این پویش از طریق صفحه آپارات و اینستاگرام حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برای مخاطبان قابل مشاهده است.

سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه شیوع بیماری کرونا، حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برای اجرای بسیاری از برنامه‌های فرهنگی، استفاده از ظرفیت فضای مجازی را در دستورکار قرار داده است.

کلیدواژه ها :شاعر
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking