۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۸

حدود 800 تن حبوبات احتکارشده در انبارهای ری کشف شد

حدود 800 تن حبوبات احتکارشده در انبارهای ری کشف شد
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری از اخفاء و امتناع از عرضه 789 تن انواع حبوبات به ارزش 69 میلیارد و 600 میلیون ریال در انبارهای شهرستان ری در طرح نظارتی بازدید از انبارها خبر داد.
- اخبار استانها -

موسی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ری، با اعلام خبر کشف مقادیر زیادی حبوبات در شهرستان ری اظهار داشت: امروز در راستای بازرسی از انبارهای نگهداری موادغذایی در سطح شهرستان ری انباری 769 تن نخود خارجی به ارزش 69 میلیارد و 210 میلیون ریال کشف و شناسایی شد.

وی سپس بیان کرد: همچنین بازرسان در طرح ویژه نظارتی موفق به کشف 20 تن لوبیا بسته‌بندی شدند که بیش از قیمت مصوب عرضه می‌شد، لذا پس از احراز تخلف گران‌فروشی برای این واحد جریمه‌ای به ارزش حدودی 390 میلیون ریال تکمیل و به مراجع قضایی معرفی شد.

واردات بی‌رویه نخود، یارانه‌‌ای برای خارجی‌ها و ضربه‌ به کشاورزان داخلیوزیر جهاد کشاورزی: صادرات نخود از امروز آزاد شدمظلومیت طلای زرد در ایران؛ خروج مرغوب‌ترین نخود جهان از میدان رقابت با بی‌تدبیری تصمیم‌گیران‌‌کرمانشاه| استارتاپ کشوری نخود 22 خرداد ماه سال 99 برگزار می‌شود

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری افزود: بازرسان  اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری با همکاری اتاق اصناف اقدام به برگزاری گشت‌های مشترک می‌کنند که در این راستا موجودی انبارها را رصد می‌کنند.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: با هدف مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه 5 تیم بازرسی به اصناف، انبار و کارخانه‌ها اختصاص داده شده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی از واحدها می‌شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking