۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۶

منتخب مردم سنقروکلیایی در مجلس یازدهم‌: تمرکزمان در مجلس آینده بر ‌بهبود اوضاع اقتصادی ‌‌مردم خواهد بود

منتخب مردم سنقروکلیایی در مجلس یازدهم‌: تمرکزمان در مجلس آینده بر ‌بهبود اوضاع اقتصادی ‌‌مردم خواهد بود
منتخب مردم سنقروکلیایی در مجلس یازدهم شورای اسلامی از تقویت نقش نظارتی مجلس در دوره جدید خبرداد و گفت: دشمنان تلاش می‌کنند القا کنند در مجلاس یازدهم اختلاف وجود دارد.
- اخبار استانها -

حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با تأکید براینکه خدمت بی‌منت به مردم وظیفه نمایندگان مجلس شورای اسلامی است اظهار داشت: قطعاً به وعده‌های پیش از انتخاب خود که در راستای معیشت و اقتصاد بود پایبند خواهم بود.

منتخب مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت: به مردم قول دادم برای حل مشکلات حوزه انتخابیه و استان کرمانشاه از نظرات همه نخبگان، صاحب نظران و کارشناسان فارغ از هرگونه نگاه سیاسی و سلیقه‌ای استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه تمرکزمان در مجلس آینده بر ‌بهبود اوضاع اقتصادی ‌‌مردم خواهد بود گفت: در نخستین گام مجلس یازدهم باید برای حل نیازهای معیشتی و مشکلات اقتصادی مردم برنامه‌های کوتاه مدت داشته باشد.

منتخب مردم سنقروکلیایی در مجلس یازدهم گفت: مجلس یازدهم باید اولویت خود را بهبود اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم قرار دهد.

وی افزود: کشور برای حل مشکلات اقتصادی نیازمند اصلاح نظام بانکی است و نمایندگان مجلس در دوره یازدهم باید بتوانند انتظارات مردم را در زمینه بهبود اوضاع اقتصادی برآورده کنند.

حسینی‌کیا با بیان اینکه مجلس قوی می‌تواند کارآمدی دولت‌ها را افزایش دهد افزود: مجلس باید در حوزه نظارت و قانونگذاری جایگاه خود را به دست بیاورد و استیضاح، سوال، تحقیق و تفحص و غیره همه جزو اختیارات نمایندگان است که باید از این ابزار در زمینه تأمین منافع مردم و کشور استفاده کند.

وی افزود: مجلس یازدهم باید به دور از حب و بغض و در جهت صحیح از ابزارهای قانونی خود برای حل مشکلات کشور استفاده کند.

تهران| نماینده مردم بهارستان در مجلس: طرح «شفافیت آراء نمایندگان» در مجلس یازدهم پیگیری می‌شودقالیباف: سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری مهم‌ترین راهبرد‌ مجلس یازدهم‌ در تصمیم‌گیری‌هاستمنتخب بابل: مجلس یازدهم مرکز کنترل و فرماندهی پیشرفت آرمانی انقلاب می شود

منتخب مردم سنقروکلیایی در مجلس با اشاره به اینکه مطلع شدن مردم از آرای نمایندگان یک امر ضروری است عنوان کرد: شفافیت آرای نمایندگان حق مردم است و باید از سوی آنان مطالبه شود.

وی افزود: چه اشکالی دارد که مردم نظر مخالف یا موافق نماینده خود را درباره یک موضوع بدانند؟ باید به سمتی برویم که همه اقدامات ما دارای شفافیت و مبتنی بر نظر کارشناسان باشد.

حسینی‌کیا با بیان اینکه در مجلس دهم نقش نظارتی یک عنصر فراموش شده و نمایشی بود که باید این موضوع در مجلس یازدهم تقویت شود گفت: این موضوع تقریباً برای همه مردم ملموس شده بود که مجلس دهم نقش نظارتی خود را به خوبی ایفا نکرده است.

وی با بیان اینکه نمایندگان باید با یک سری اقدامات هماهنگ و فوری راهکارهایی برای حل مشکلات معیشتی و اشتغال مردم انجام دهند تا هرچه سریعتر از این شرایط سخت عبور کنیم بیان کرد: در این راستا باید از یکی از ظرفیت‌های به وجود آمده که صدور سریع مجوز کسب و کار است استفاده کرد.

منتخب مردم سنقروکلیایی در مجلس با اشاره به اینکه مشوق‌های صادراتی و تولیدی باید افزایش یابد عنوان کرد: اولویت مجلس آینده اشتغالزایی و حل مشکلات معیشتی مردم باید باشد زیرا ما جنگ را با بیست ساله‌ها بردیم و اقتصاد را به کشور با شصت ساله‌ها باختیم و باید مجلس آینده این را احیا و بار ناکارامدی دولت را هم به دوش بکشد و جبران کند.

تلاش دشمن برای القا وجود اختلاف در مجلس یازدهم

وی در پاسخ به این سوال که نظرتان را در مورد لابی‌های که بین نمایندگان و دولتی‌ها وجود دارد بگویید عنوان کرد: اگر هر کدام از نمایندگان استقلال رأی داشته باشند و وام‌دار کسی نباشند هیچ گونه لابی‌گری را قبول نمی‌کند و صداقت و پاکدستی نمایندگان اجازه نمی‌دهد به لابی قدرت و ثروت نزدیک شوند.

حسینی‌کیا با بیان اینکه به طور قطع کسانی که وام‌دار هستند به طور معمول به مجموعه‌های لابی وابسته می‌شوند و مردم باید در انتخاب خود درست عمل کرده باشند تا این مشلات پبش نیاید بیان کرد: ما نماینده مردم هستیم و دهان ما برای دفاع از حق هیچگاه بسته نمی‌شود زیرا اصل حقوق مردم و مطالبات مردمی است.

منتخب مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از مدتها قبل حاشیه‌سازی شده بود تا اصالت انتخابات زیر سوال برود و کسی در آن شرکت نکند اما اکنون که مجلس شکل گرفته و انتخابات برگزار شده است دشمنان تلاش می‌کنند القا کنند در مجلاس یازدهم اختلاف وجود دارد.

وی افزود: اختلافات اساسی در این دوره مجلس وجود ندارد و دشمنان به دنبال تفرقه انداختن در بین گروه‌های انقلابی هستند اما به لطف خداوند مجلس یازدهم با همگرایی و انسجام شکل گرفته و نمایندگان همگی اهل تعامل، وحدت و ولایت‌مداری هستند و یک مجلسی در راستای تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری و آرمان‌های امام راحل شکل گرفته که امیدوارم گام‌های خوبی از سوی این مجلس برداشته شود.

حسینی‌کیا با اشاره به اینکه به‌طور قطع دشمن تمام تلاش خود را کرده تا مردم پای صندوق‌های رأی نیایند اما مردم این دشمنان را مأیوس کردند و سیلی محکمی به دشمنان زدند گفت: اما دشمنان عبرت نگرفتند و اکنون نیز به دنبال یاوه‌گویی هستند و به طور قطع این بار مجلس سیلی محکمی به آنان خواهد زد.

وی افزود: ترکیب مجلس یازدهم از نمایندگانی با روحیه انقلابی و جهادی، با شور و نشاط و با روحیه خدمت به مردم و پیگیری رفع دغدغه‌ها است و طبق منویات مقام معظم رهبری در راستای جهاد فرهنگی و اقتصادی تلاش خواهند کرد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking