۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۰

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:

اصلی‌ترین مسئله جهان اسلام فلسطین است

اصلی‌ترین مسئله جهان اسلام فلسطین است
زنجان-مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه درسپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان با تاکید بر اینکه درحال حاضرهدف استکبار، فراموشی فلسطین ازاذهان عمومی است، گفت: اصلی‌ترین مسئله جهان اسلام، فلسطین است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام حسن بیگدلی با بیان اینکه روز جهانی قدس یکی از ابتکارات ارزشمند و تاریخی امام راحل است، اظهار کرد: امام خمینی (ره) با ژرف‌اندیشی و اندیشه والای خود اصلی‌ترین مسئله جهان اسلام را مسئله فلسطین عنوان کرده و تاکید داشتند که اگر مسئله فلسطین حل شود، همه مشکلات جهان اسلام مرتفع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به روز قدس سبب نقش بر آب شدن اهداف رژیم صهیونیستی در بحث ایجاد سرزمین‌های اشغالی و تصاحب فلسطین شد، تصریح کرد: تسلط بر منطقه غرب آسیا، تسلط بر حوزه انرژی و نیز تسلط بر مناطق حساس و استراتژیک دنیا از اهداف اسرائیل در دخالت‌های خود در مسئله فلسطین و غرب آسیا است که نه تنها به این مهم دست نیافته، بلکه در ابعاد اجتماعی، سیاسی و فرهنگی با مشکلات اساسی روبه‌رو شده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان با تاکید بر اینکه در حال حاضر هدف استکبار، فراموشی فلسطین از اذهان عمومی است، اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی ایران و به سبب شخصیت ویژه امام خمینی (ره) مسئله فلسطین احیا و پیگیری آن در دستور کار آزادی‌خواهان جهان قرار گرفت.

بیگدلی در ادامه با اشاره به معامله قرن، گفت: معامله قرن به دنبال فراموشی آرمان فلسطین است و می‌خواهد این مسئله را تمام شده تلقی کند اما قطعا این هدف محقق نشده و در آینده‌ای نزدیک با شکست مواجه خواهد شد.

وی با بیان اینکه وحدت و هم‌افزایی مسلمانان سبب افزایش قدرت سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشورهای اسلامی می‌شود، افزود: روز قدس مردم ایران و آزادی‌خواهان جهان با انسجام، همدلی و هماهنگی وحدت جهان اسلام را به نمایش گذاشته و با لبیک‌گویی به امام راحل و مقام معظم رهبری این روز را گرامی می‌دارند.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

    website tracking