۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۴

تهران| نماینده مردم بهارستان در مجلس: طرح «شفافیت آراء نمایندگان» در مجلس یازدهم پیگیری می‌شود

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح «شفافیت آراء نمایندگان» گفت: آراء نمایندگان مجلس در حال حاضر نیز شفاف است منتهی در مجلس یازدهم قطعاً این طرح پیگیری و تصویب می‌شود.
- اخبار استانها -

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بهارستان، با اشاره به طرح شفافیت آراء نمایندگان اظهار داشت: آراء نمایندگان مجلس در حال حاضر نیز شفاف است و تمامی کارها و برنامه‌های مجلس شورای اسلامی توسط رسانه‌ها منعکس و مردم در جریان اتفاقات آن قرار می‌گیرند، منتهی در مجلس یازدهم قطعاً طرح شفافیت آراء نمایندگان پیگیری و تصویب می‌شود.

وی همچنین با اشاره به تعامل دولت و مجلس تصریح کرد: باید بین دولت و مجلس تعامل وجود داشته باشد، اما باید جلوی لابی و تأثیرگذاری فکری نمایندگان در مجلس گرفته شود که نماینده باید به وظیفه ذاتی و قانونی خود در طرح سوال، استیضاح و تحقیق و تفحص عمل کند.

منتخب بابل: مجلس یازدهم مرکز کنترل و فرماندهی پیشرفت آرمانی انقلاب می شودمنتخب ابهر: دولت باید بیشتر به بخش فضایی توجه کند/ لزوم تلاش مجلس یازدهم برای ارتقای حوزه فضاییمنتخب مردم ارومیه در مجلس یازدهم: مطالعه قوانین و بررسی وضعیت جامعه امری ضروری برای نمایندگان مجلس است

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی به اجرای آئین‌نامه مجلس در مورد استفاده از تخصص نمایندگان در کمیسیون‌‎های مختلف افزود: اغلب نمایندگان به دنبال کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه و بودجه هستند که دارای سفر خارجی باشد و یا صرفاً برای منطقه آ‌ن‌ها مفید باشند که این موضوع عملاً آن‌ها را از تصمیم‌گیری کلان کشوری دور می‌کند.

نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: مصوبه اخیر مجلس در مورد قانون انتخابات بر علیه شورای نگهبان بود، شورای نگهبان باید قدرتمند باشد تا تمامی انتخابات را پیگیر و رصد کند.

کلیدواژه ها :دولت یازدهم
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

website tracking