۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۶

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان:

زیر ساخت ها برای اجرای طرح ملی اقدام مسکن تقویت شود

زیر ساخت ها برای اجرای طرح ملی اقدام مسکن تقویت شود
زنجان-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان، گفت: در راستای اجرای طرح ملی اقدام مسکن باید به زیر ساخت و مسائل زیر بنایی بسیار توجه شود تا در پایان کار به مشکل برخورد نشود.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا خواجه‌ای ظهر چهارشنبه در جلسه شورای مسکن در محل استانداری زنجان، به اجرای طرح ملی اقدام مسکن در استان زنجان اشاره کرد و گفت: سهم بنیاد مسکن استان در اجرای طرح ملی اقدام مسکن بیش از هزار و ۹۰ واحد است.

وی با بیان اینکه در راستای اجرای طرح ملی اقدام مسکن باید به زیر ساخت و مسائل زیر بنایی بسیار توجه شود تا در پایان کار به مشکل برخورد نشود، اظهار کرد: درخواست می‌شود اخذ برخی از مدارک و اسناد از متقاضیان مسکن به صورت حضوری انجام شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا بسیاری از روند کاری الکترونیکی انجام شده و تنها کمتر از ۵۰ درصد از متقاضیان مدارک شان تکمیل شده و مابقی ظرفیت خالی است.

خواجه‌ای، با بیان اینکه مسئولیت اجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت به بنیاد مسکن واگذار شده است، گفت: از ۱۹ شهر استان زنجان در ۱۲ شهر مقرر شده زمین به این مجموعه واگذار شده است.

وی با بیان اینکه ساخت ۹۰ واحد مسکونی برای اقشار کم‌درآمد هیدج هم در دستور کار بنیاد مسکن استان است، ابراز کرد: همچنین ۹۲۸ واحدی آببر هم توسط بنیاد مسکن اجرا می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان، ابراز کرد: معرفی متقاضیان برای دریافت تسهیلات بانکی تسریع شود تا روند اجرای طرح تقویت شود.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

    website tracking