۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۰

اجرای ۳۰ برنامه شاخص در گلستان به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد

اجرای ۳۰ برنامه شاخص در گلستان به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد
فرمانده سپاه نینوای گلستان از برگزاری ۳۰ برنامه شاخص در سالروز آزادسازی خرمشهر در استان خبرداد.

سردار علی ملک شاهکوهی با اشاره به برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر در استان گلستان، اظهار کرد: عملیات بیت‌المقدس یکی از بزرگ‌ترین و فوق‌العاده‌ترین عملیات‌های نظامی ما در دوران دفاع مقدس است که منجر به آزادسازی خرمشهر شد. با پیروزی این عملیات بزرگ به مدد الهی دستاوردهای بی‌نظیری برای ما حاصل شد که این موضوع فقط و فقط کار خداوند متعال بود و به معنای واقعی کلمه «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

وی بیان کرد: توکل به خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار، رهبری مدبرانه حضرت امام خمینی (ره)، تصمیم‌گیری منطقی فرماندهان سپاه و ارتش در کنار یکدیگر، ایمان و اخلاص فوق‌العاده رزمندگان و انسجام و وحدت ملی ازجمله عوامل پیروزی عملیات بیت‌المقدس بوده‌اند.

فرمانده سپاه نینوای گلستان تصریح کرد: با تشکیل ستاد گرامیداشت سوم خرداد، بیش از ۲۰۰ برنامه در سطح استان بر اساس پروتکل‌های بهداشتی اجرا خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از بسیج گلستان، ملک شاهکویی افزود: از این تعداد برنامه ۳۰ برنامه شاخص خواهند بود که افتتاح ۱۴۰ واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل، رونمایی از بزرگراه شهید سلیمانی در گرگان و ادامه رزمایش کمک مؤمنانه ازجمله آن‌ها هستند.

وی تصریح کرد: برخی از برنامه‌ها به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد تا فاصله‌گذاری اجتماعی که مدنظر دستگاه‌های بهداشتی است، دچار اخلال نشود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking