۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۸

بیش از 1000 میلیارد تومان پروژه در استان همدان در دست اقدام داریم

مدیرعامل برق منطقه ای باختر با بیان اینکه بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان طرح و ‏پروژه در استان همدان در دست اقدام داریم، گفت: ۵۰ درصد بار برق منطقه ‏نسبت به پیک بالا رفته که بسیار ارزشمند است.‏

فرهاد شبیهی چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه در دیدار با فرماندار ویژه شهرستان ملایر، افزود: با پیگیری های فرماندار ملایر در همه حوزه‌ها به ویژه در حوزه برق که از گذشته دارای مشکلاتی بوده، پیشرفت خوبی داشته ایم.

وی با اشاره به اینکه به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم تا بتوانیم نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی برق را به شهرستان ملایر بیاوریم، اظهار کرد: برخی از پُست های برق شهرستان ملایر بازسازی و به روز رسانی شده است.

شبیهی ادامه داد: با انجام تمام این فعالیت ها در حوزه برق شهرستان بار مصرف در صنعت نزدیک به ۱۰۰ درصد می سد که این یک امتیاز ویژه در استان و حتی در کشور برای شهرستان به شمار می رود.

فرماندار ملایر نیز با بیان اینکه در سال گذشته و با پیگیری‌های انجام شده حدود ۳۰ میلیارد تومان در حوزه برق شهرستان کار انجام شده است، گفت: پُست جدید برق ملایر با پیگیری های انجام شده در حال اتمام است و تجهیزات مورد نیاز هم تهیه شده که می‌تواند مشکلات برق مساکن مهر و برخی مناطق شهر ملایر را به طور کامل مرتفع کند.

قدرت الله ولدی اظهار کرد: با تفاهم نامه ای که امضاء شده، مشکل برق در شهرک صنعتی جوکار در آینده ای نزدیک به طور کامل رفع می شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از درخواست هایی که سرمایه گذاران دارند، ایجاد زیرساخت های لازم است، تصریح کرد: ما در شهرستان تمام تلاشمان این است که این زیرساخت‌ها مهیا و آماده باشد.

ولدی خاطرنشان کرد: کلنگ شهرک گلخانه ای شهرستان به دست استاندار همدان در سال گذشته زده شد و در حال ایجاد زیرساخت‌های مناسب به ویژه برق برای این شهرک هستیم.

فرماندار ملایر با بیان اینکه با فعالیت ها و کارهای خوبی که در حوزه برق در ملایر انجام شده توانستیم مدت زمان خاموشی برق را به حداقل برسانیم، گفت: باید از همه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در شهرستان به نفع مردم استفاده کنیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا
website tracking