۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۵

افزایش ساخت‌وسازهای غیرمجاز در حریم رودخانه جاجرود؛ فرماندار پردیس به متخلفان هشدار داد

فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به برخورد قضایی با سازندگان بناهای غیرمجاز گفت: در صورت مشاهده حتی یک متر بنای غیرمجاز از طریق مراجع قضایی و قانونی برخورد خواهیم کرد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم در پردیس، عبدالعظیم رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ساخت و سازهای غیرمجاز بزرگ ترین معضل زمان بحران در شهرستان پردیس است اظهار داشت: ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان پردیس در مقایسه با شهرهای همجوار به نسبت کمتر است اما باید این ساخت و سازها به حداقل برسد.

وی بیان کرد: بیشترین ساخت و سازهای غیرمجاز در شهر بومهن و حاشیه رودخانه جاجرود بنا شده است که این موضوع بزرگترین معضل را در زمان بحران ایجاد می‌کند.

افزایش ساخت‌و‌سازهای غیرمجاز در بومهن / پای شورا و شهرداری به موضوع باز شدخبرخوش برای صاحبان املاک و اراضی فاقد سند؛ درباره ساخت‌و‌ساز در اراضی قولنامه‌ای استان مرکزی تصمیم‌گیری می‌شود20 مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در حمیدآباد شهرستان ری تخریب شد

فرماندار شهرستان پردیس افزود: ساخت و سازهای غیرمجاز در بستر رودخانه جاجرود یکی از پرمخاطره‌ترین مباحثی است که با آن روبرو هستیم . حوادث غیر مترقبه و طبیعی در حریم رودخانه جاجرود می تواند اتفاقات تلخ و جبران ناپذیری را به بار آورد .

رضایی در پایان ضمن هشدار به متخلفان ساخت و سازهای غیرمجاز خاطرنشان کرد: ساخت هر بنا باید با مجوز قانونی از مراجع ذیصلاح باشد و در صورت مشاهده حتی یک متر بنای غیرمجاز از طریق مراجع قضایی و قانونی برخورد خواهیم کرد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking