۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۳

روابط‌ عمومی‌های برتر دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تجلیل شدند+تصاویر

روابط‌ عمومی‌های برتر دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تجلیل شدند+تصاویر
همزمان با هفته روابط عمومی و ارتباطات در مراسمی روابط‌ عمومی‌های برتر دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر معرفی از آنان تجلیل شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر،  روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی نقش مهم  واثر بخشی در پاسخگویی به مطالبات مردم دارند و به عنوان پل بین سازمان‌ها و مردم در اطلاع رسانی نام برده می‌شود.

همزمان با هفته روابط عمومی و ارتباطات مراسمی با حضور مدیران روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر با تبریک هفته روابط عمومی‌ از تلاش‌های اعضای روابط عمومی ادارات و نهادها در عرصه خبر و رسانه تقدیر کرد.

اسماعیل کاظمی با اشاره به نقش روابط عمومی‌ها در دوران شیوع  کرونا اظهار داشت: از اوایل اسفندماه و همزمان با شیوع ویروس کرونا، روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان و تمامی ارگان‌ها به‌ویژه دانشگاه علوم پزشکی، فعالیت زیادی در زمینه اطلاع رسانی درباره این بیماری و ارتقا آگاهی مردم انجام دادند

کاظمی با بیان اینکه روابط عمومی‌ها نقش مهم و تاثیرگذاری در رشد و پیشرفت سازمان‌ها و ادارات دارند افزود: موتور محرکه فرهنگی هر دستگاه اجرایی و دولتی، روابط عمومی است و نقش مهمی در سازندگی و هویت بخشی  هر دستگاه دارند.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر با اشاره به اینکه عملکرد روابط عمومی‌های در ابعاد گوناگون  ارزیابی می‌شود تصریح کرد: ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های دستگاه های اجرایی استان مورد توجه قرار گرفته است.

استاندار بوشهر هم  با قدردانی از تلاش‌های روابط عمومی‌های استان بوشهر اظهار داشت:تعامل با جامعه یک سرمایه مهم برای روابط عمومی‌هاست که اگر این مهم محقق شود، اعتماد مخاطبان هم جلب می‌شود.

عبدالکریم گراوند با بیان اینکه سلامت جامعه در گرو هوشمندانه رفتار کردن روابط عمومی‌هاست، افزود: روابط عمومی‌ها بر سلامت افکار و آرامش روانی جامعه تاثیرگذارند لذا نباید از جایگاه و نقش روابط عمومی‌ها غافل شویم.

استاندار بوشهر تصریح کرد: نگاه برخی مدیران به روابط عمومی تاثیرگذار و حرفه ای نیست، لذا اگر روابط عمومی‌ها پل ارتباطی بین سازمان و جامعه هستند باید کارآمدترین افراد در این بخش به کار گرفته شوند.

استاندار بوشهر: زمین‌های واگذاری راکد در اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری پس گرفته می‌شود استاندار بوشهر: استفاده از ظرفیت دریا در برنامه شرکت‌های دانش بنیان استان بوشهر قرار بگیرد افتتاح طرح‌های دانش‌بنیان بوشهر با حضور معاون رئیس جمهور به‌روایت تصویر

گراوند با اشاره به عملکرد موفق دانشگاه علوم پزشکی در اطلاع رسانی  تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان با عملکرد مثبت خود به عنوان منبع موفق در اطلاع رسانی کرونا بود که منجر به اعتماد سازی در بین مردم هم شد.

وی با بیان اینکه اعتماد سازی، رسالت مهم روابط عمومی‌هاست، تصریح کرد: شفاف عمل کردن روابط عمومی‌ها در جلب اعتماد مخاطبان بسیار تاثیرگذار است، شفاف عمل کردن دانشگاه علوم پزشکی یکی از دلایل موفقیت این بخش در اطلاع رسانی کرونا بود.

استاندار بوشهر بر آموزش روابط عمومی‌ها در بخش های مختلف تاکید کرد و گفت: ارزیابی رفتار مدیران اجرایی با روابط عمومی دستگاه‌ها انجام شود که آبا مدیران بر این باور هستند که روابط عمومی‌ها در اعتماد سازی جامعه نقش دارند یا خیر؟

گراوند  با تاکید بر این نکته که روابط عمومی‌ها برای بیان خدمات دولت و نظام از فضای مجازی غفلت نکنند از پیشنهاد یکی از اعضای هیئت رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها مبنی بر انتخابات مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی به عنوان مشاور مدیر دستگاه موافقت کرد.

در این جلسه از خانواده مرحوم یعقوب علیزاده مسئول روابط عمومی فرمانداری عسلویه و مدیران روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و فرمانداری بوشهر به نمایندگی از روابط عمومی‌های فرمانداری‌های 10 گانه استان قدردانی شد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking