۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۴

اقدامات بازدارنده جهت مقابله با شیوع کرونا، مجددا در کهگیلویه اعمال می شود

اقدامات بازدارنده جهت مقابله با شیوع کرونا، مجددا در کهگیلویه اعمال می شود
فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: اقدامات بازدارنده جهت مقابله با شیوع کرونا، مجددا اعمال می شود.

"علیرضا اتابک " در هشتمین نشست شورای سلامت شهرستان در دهدشت با محوریت کرونا، اظهار کرد:  این ویروس یک بیماری بسیار باهوشی است و جاهایی را که فکر نمی کنیم مورد حمله قرار میدهد.

فرماندار شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه طی پنج روز اخیر پیک این بیماری را در سطح شهرستان کنترل کردیم، گفت: اما هیچ احتمالی وجود ندارد که این پیک مجددا رشد نکند و وضعیت قرمز شهرستان های همجوار می تواند عامل شیوع دوباره آن شود.

وی با توجه تعطیلات پیش رو و عید سعید فطر، خواستار اقدامات بازدارنده از همه دستگاهها از جمله محدودیت های ترافیکی، کنترل ورودی و خروجی ها، نظارت بر بازار و محدودیت اماکن تفرجگاهی شد.

اتابک بیان کرد: متاسفانه قبح کرونا شکسته شده و مردم اصلا این خطر را احساس نمیکنند.

وی خواستار مجدد همه دستگاهها بصورت جهادی برای مبارزه با شیوع این ویروس شد و تصریح کرد: نباید غافلگیری داشته باشیم که شهرستان دوباره در خطر ابتلا به این ویروس منحوس بیفتد.

فرماندار شهرستان کهگیلویه، مراسمات سوگواری را عامل خطرناک شیوع کرونا ویروس دانست و خاطرنشان کرد: مردم باید خودمراقبتی کنند و الزام رعایت فردی را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش ایسنا، وی اضافه کرد: تعزیرات حکومتی، اصناف، و شبکه بهداشت باید ضمن نظارت شدید طی این روزها، صنوف را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی نمایند و هر صنفی رعایت نکرد پلمب شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking