۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۲

کمک مومنانه شهرداری ساوه با توزیع ۷۰۰ بسته معیشتی

کمک مومنانه شهرداری ساوه با توزیع ۷۰۰ بسته معیشتی
در آستانه فرا رسیدن عیدسعید فطر شهرداری ساوه در قالب رزمایش کمک مومنانه اقدام به تهیه و توزیع ۷۰۰ بسته معیشتی در مناطق محروم و کم برخودار این شهر کرد.

امام جمعه ساوه امروز 31 اردیبهشت در این آئین گفت: با شیوع این بیماری منحوس همه مسئولین، مردم، نیروهای جهادی و کادر درمانی به صورت یکپارچه و همدل به مقابله با کرونا پرداختند و امروز هم به برکت دوراندیشی و تدابیر حکیمانه رهبری معظم انقلاب با برگزاری رزمایش همدلی و کمک مومنانه به یاری نیازمندان و آسیب دیدگان اقتصادی متاثر از شیوع کرونا شتافتند.

حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی افزود: از برکات همدلی و انسجام بین شورای شهر و شهرداری این است که شهروندان ساوجی از امکانات و رفاه شهروندی مطلوبی برخوردار هستند و در ایام کرونا نیز با نظافت دقیق محیط شهر و ضدعفونی معابر خوش درخشیدند.

شهردار ساوه نیز گفت: ترمیم بخشی از مشکلات شیوع کرونا بر پیکره اقتصادی برخی خانوارهای آسیب دیده از این بیماری مهمترین هدف شهرداری برای برگزاری رزمایش کمک مومنانه بود.

سیدمهدی حسینی افزود: ۷۰۰ بسته معیشتی با هماهنگی ستاد برگزاری رزمایش همدلی کمک مومنانه شهرستان به ارزش بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان طبق مصوبه شورای اسلامی شهر و تایید کمیته انطباق تهیه و توزیع می شود.

وی با تقدیر از همکاری همه دستگاه‌ها برای پیشگیری و مقابله با کرونا در این شهر اظهار کرد: برای کاهش بخشی از اثرات مخرب شیوع ویروس کرونا و افزایش تاب‌آوری جامعه، مدیریت شهری در این رزمایش مشارکت کرده است و اقدامات موثری در ضدعفونی سطح معابر و مناطق پرتردد شهر جهت پیشگیری از شیوع کرونا از ابتدای شیوع تاکنون داشته است.  

رییس شورای شهر ساوه نیز درخشش مردم ساوه در رزمایش کمک مومنانه را نتیجه وفاق و همدلی دانست و افزود: رشد و توسعه این شهر مرهون هم افزایی بین مردم و مسئولان است.

عبداله سالمی افزود: مردم ولی نعمت و پشتیبان نظام اسلامی بوده و شایسته بهترین خدمات از سوی خدمتگزاران هستند.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه نیز گفت: مردم ساوه پس از صدور فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه در قالب اقشار مختلف افزون بر ۲۵ هزار بسته معیشتی در بین افراد آسیب دیده از محل کرونا، نیازمندان و محرومان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تهیه و توزیع کرده‌اند.

سرهنگ پاسدار حجت الله دستجانی گفت: مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در ساوه با توزیع سه هزار بسته معیشتی در آستانه عید سعید فطر برگزار می‌شود.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :شورای شهر ساوه
منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking