۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۹

تهران| 4 هزار سبد معیشتی بین خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد در پاکدشت توزیع شد

تهران| 4 هزار سبد معیشتی بین خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد در پاکدشت توزیع شد
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پاکدشت گفت: در ماه مبارک رمضان بیش از 4 هزار سبد کالا هر کدام به ارزش 5 میلیون ریال تهیه و بین خانواده‌های جامعه هدف کمیته امداد توزیع داده شد.
- اخبار استانها -

مجتبی عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پاکدشت، از اجرای طرح سفره‌های آسمانی با کمک خیرین از ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان همچون سنوات گذشته، طرح «سفره‌های آسمانی»، «اطعام مهدوی»، «طرح تکریم ایتام» و غیره با کمک خیرین اجرا شد.

وی همچنین بیان کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا، یاری‌رسانی خیرین حال و هوای روایت عشق در سنگر همدلی به خود گرفت و پیش از گذشته به خانواده‌های زیرمجموعه این نهاد انقلابی کمک شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) پاکدشت افزود: در ماه مبارک رمضان بیش از 4 هزار سبد کالا هر کدام به ارزش 5 میلیون ریال تهیه و به خانواده‌های جامعه هدف کمیته امداد توزیع داده شد.

برپایی 50 هزار پایگاه از سوی کمیته امداد برای جمع‌آوری فطریهمستمری مددجویان کمیته امداد 15 درصد افزایش می‌یابد/ توزیع 6.6 میلیون وعده غذای گرم بین نیازمندان در ماه رمضانفیلم/ تهیه 20000 بسته معیشتی به همت کمیته امداد امام (ره) و قرارگاه جهادی امام رضا (ع)

عبداللهی تصریح کرد: در کنار طرح سفره‌های آسمانی، طرح اطعام مهدوی نیز با پخت غذای گرم و تحویل قبل از افطار نیز در سطح شهرستان اجرا شد که به صورت متوسط روزانه 1000 پرس غذا تهیه می‌شود.

وی در پایان با بیان اهمیت اجرای طرح اطعام مهدوی خاطرنشان کرد: طرح اطعام مهدوی، ترویج سنت‌های حسنه گذشته به روایت کوچه‌ها و سفره‌های ایتام و نیازمندان امروز است که در ایام شیوع ویروس کرونا، یاری‌رسانی رنگ و بوی همدلی گرفت و این باعث دلگرمی هرچه بیشتر 5 هزار خانواده جامعه هدف این نهاد انقلابی شد.

کلیدواژه ها :خیرین مهدوی کنی مهدوی
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking